slider

Hamilelikte En Sık Rastlanan 5 Şikayet

Hamilelikte en sık rastlanan 5 şikayet gebelik boyunca yaşanır. Hamilelik şikayetleri kusma, halsizlik, mide bulantısı ve yanması ile sırt ve bel ağrısıdır.

Yenidoğanlarda İşitme Engeli Nasıl Anlaşılır?

Doğum Korkusu Nasıl Yenilir?

Doğum Korkusu Nasıl Yenilir? Neden olur, nasıl tedavi edilir? Normal doğum yapmaktan korkan ve hamilelik korkusu olan gebelere uzmanlardan tavsiyeleri.

Doğuma 1 Hafta Kala Yapılacak Son Hazırlıklar Neler?

Doğuma 1 Hafta Kala Yapılacak Son Hazırlıklar ve Dinlenme ve kendinize zaman ayırma yanında önceden yapılacak hazırlıklar kolaylık sağlayacaktır.

Yenidoğan Bebekler İçin Oyuncak Seçimi

Yenidoğan bebekler için oyuncak seçimi nasıl olmalıdır. Anne ve babalar bebeklerine oyuncak seçerken nelere dikkat etmelidirler.

Bebeğin İri Olması Halinde Normal Doğum Yapılabilir mi?

İri bebek belirtileri nelerdir sorusu, annelerin merak ettiği konuların başında gelir. İri bebek belirtileri hamileliğin 6. ayından sonra anlaşılır.

Anne Karnındaki Bebeğin Boynuna Kordon Dolandığı Nasıl Anlaşılır?

Anne karnındaki bebeğin boynuna kordon dolanması nasıl anlaşılır? Göbek kordonun dolanması bebeğe zarar verirmi, bu durum normal doğum yapmaya engel olurmu?

Bebeğimin Cinsiyetini Ne Zaman Öğrenebilirim?

Bebeğin cinsiyeti kaçıncı haftada belli olur? Hamilelikte ultrasonla cinsiyet tahmini yapılma zamanı ile gebeliğin hangi ayına denk geldiğini öğrenme.

Bebek Ultrasonda İlk Defa Kaçıncı Haftada Görülür?

Gebelik ultrasonda ne zaman görülür? Gebelik kesesi ve karından ultrasonda bebeğin ilk göründüğü hafta hamileler tarafından merak edilir.

Bebeğinizin Üstün Zekâlı Olduğunu Nasıl Anlayabilirsiniz?

Üstün zekalı bebekler gösterdikleri bazı farklı davranış özellikleriyle ayırt edilebilirken, Ebeveynler çocuklarının zeki olduğunu iyi bir gözlemle anlarlar

Bebeğinizle Kaliteli Zaman Geçirmenizi Sağlayacak 3 Önemli Tavsiye

Bebeklerle kaliteli zaman geçirmenin 3 önemli yolu aynı zamanda çocukla kaliteli zaman geçirmek ne demek ve kaliteli zaman nasıl geçirilir?i cevaplar.

Hem Lezzetli Hem Süt Arttırıyor! Emziren Annelere Özel Kurabiye Tarifi

Anne sütünü arttıran kurabiye nasıl yapılır? Anne sütünü arttıran kurabiye için gereken malzemeler neler? İşte anne sütü arttıran kurabiyenin tarifi...