slider

Hamilelikte En Sık Rastlanan 5 Şikayet

Hamilelikte en sık rastlanan 5 şikayet gebelik boyunca yaşanır. Hamilelik şikayetleri kusma, halsizlik, mide bulantısı ve yanması ile sırt ve bel ağrısıdır.

Gebelikte Spina Bifida Hastalığına Folik Asit Silahı ile Karşı Koyun

Gebelikte spina bifida hastalığına folik asit silahı ile karşı koyun. Anne karnındaki bebeğin ayrık omurga hastalığına yakalanmak için ne yapmalı?

Bebeğiniz ve Kendi Sağlığınız İçin Hamilelikte Vitamin Şart! Ama Hangileri?

Hamilelikte kullanılması gereken vitaminler bebeğin tutunabilmesi, sağlıklı gelişebilmesi ve annenin bu dönemi daha rahat atlatabilmesi için çok önemlidir.

Hamilelikte Yapılması Önerilmeyen 8 Beslenme Hatası

Hamilelik döneminde yapılmaması gereken beslenme hataları uzmanların yaptığı önerilerle önleniyor. Hamilelikte sağlıklı beslenmede beslenme programı önem taşıyor.

Gebelikte Diş Eti İltihabına Dikkat!

Gebelikte Diş Etinin İltihaplanmasına Dikkat! Diş Eti İltihabına Ne İyi Gelir? Sorusuna uzmanlarda özel bitkisel çay tarifleri verilir.

Anne Beslenmesi Gelecek Nesilleri Nasıl Etkiliyor?

Uzmanlar, doğru beslenmenin yalnızca annenin vücut ağırlığı açısından değil de karnındaki bebeği için çok daha önemli olduğunu belirtmektedirler.

Sorunsuz Gebelik Sağlıklı Bir Yaşamla Mümkündür

Gebeliğin daha rahat geçmesini sağlamak, doğumu rahat geçirmek ve doğum sonrası daha rahat olması için değişikliklerin olması gerekir. Bu değişiklikler:

Aman Dikkat! Gebelikte Pet Şişe Kullanmak Tehlikeli!

Araştırmalara göre neredeyse dünyanın her yerinden kişiler Bifenol A kimyasalına maruz kalıyor.

Hamilelikte Geçirilen Grip Bebeğin Sağlığını Etkileyebilir

Hamilelikte grip bebeğin sağlığını etkileyebilir. Gebelikte gribin tehlikeli ve anne kadar bebeği de etkilediği belirtilir.

Doğumda Size İhtiyacınız Olan Enerjiyi Verecek Mucize Besinler

Normal doğumu kolaylaştıran yiyecekler ile daha rahat bir doğum mümkün! Bu yiyecekler, enerji depolamanızı sağlayarak doğumun kolay geçmesini sağlayacak.

Hamileyken Balık Yiyin Bebeğiniz Güzel Konuşsun

Hamileyken balık yiyin bebeğiniz güzel konuşsun. Yapılan araştırmalara göre, hamileyken balık yiyen gebelerin bebeklerinin dil öğrenme becerileri gelişiyor.

Prematüre Doğumun Önüne Geçmek İçin Bu Besini Tüketin!

Prematüre doğumun önüne geçmek için bu besini tüketin. Beslenme uzmanları hamilelikte balık yemenin birçok gebelik şikayetini önlediğini söyledi.