Geberazzi

Ünlülerin hamilelik süreçleri, yaşadıkları ve paylaşımlarının yanı sıra yeni hamile olan ünlülerin haberlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Asil Aslan Dünyaya Gözlerini Açtı

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan doğum yaptı. İkinci kez baba olan Arda Turan, doğum haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Ünlü çift oğullarına Asil Aslan ismini verdi.

Amine Gülşe Anne Oldu! İşte İlk Aile Fotoğrafları

Eski Türkiye Güzeli Amine Gülşe doğum yaptı! Bir kız bebek annesi olan manken, doğum yaptığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Ezgi Sertel Hamilelik Fotoğraflarına Gelen Acımasız Yorumlara İsyan Etti!

Ocak ayının son günlerinde doğum yapan ve ikizleri Mert ile Tibet’i kucağına alan Ezgi Sertel, sosyal medyada yapılan acımasız yorumlara isyan etti.

Eda Özerkan Eski Formuna Nasıl Kavuştuğunu Açıkladı!

Eda Özerkan doğum sonrası eski formuna nasıl kavuştuğunu açıkladı! İşte hamilelik kilolarını verme sırrı!

Başak Sayan'ın İkizlerine Ömürlük Hediye

Gebelik ve yeni doğan bebeklerle ilgili konuşan ve gelen soruları yanıtlayan Asıltürkmen, Başak Sayan'la gebelik süreci ve kordon kanı hakkında sohbet etti.

Ünlü Annelerden Doğum Sonrası Eski Formlarına Kavuşmalarını Sağlayan 'İnce' Sırlar!

Ünlüler doğumdan sonra nasıl zayıflıyor? Ünlü anneler hamileliklerinde kaç kilo aldı? İşte, ünlülerin doğumdan sonra zayıflama sırları...

Ünlü Oyuncu Anne Olmak İçin Gün Sayıyor

Ünlü oyuncu Ayşen Batıgün doğum için gün sayıyor. Gebeliğinin 32. Haftasında olduğunu belirten Batıgün haftanın dört günü egzersiz yapıyor.

Burak Özçivit Eşinin Hastalığı ile İlgili İlk Kez Konuştu!

Yaşadığı Zorlu Süreci Ağlayarak Anlattı

Akasya Asıltürkmen'i Doğum Heyecanı Sardı

Sosyal medya hesabından bebeğinin ultrason görüntüsünü paylaşarak bebeğini kucağına alacağı günün heyecanını sevenleriyle paylaştı.

Nur Erkoç'un Bebeği 25. Haftasına Girdi!

Nur Erkoç'un bebeği 25. haftasına girdi. Yaklaşık olarak 6 aylık hamile olan Nur Erkoç hamileliği ile ilgili detayları instagramdan paylaşıyor.

Volkan ve Zeynep Demirel'in Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Volkan ve Zeynep Demirel'in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Zeynep Demirel youtube kanalından eğlenceli videoyla bebeğin kızmı erkekmi olacağını açıkladı