Geberazzi

Ünlülerin hamilelik süreçleri, yaşadıkları ve paylaşımlarının yanı sıra yeni hamile olan ünlülerin haberlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Çağla Şıkel'den Doğum Provası Gibi Parodi

Çağla Şıkel'den Doğum Provası Gibi Parodi. Ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel, Alişan ile birlikte çektiği videoları Instagram'da paylaşmaya devam ediyor.

“Gülşen Oğluna Tapıyor!”

Ozan Çolakoğlu radyocu Ceyhun Yılmaz’ın sorularını yanıtladı.

Gülşen Anne Sütünü Artırmak İçin Ne Yaptı?

Geçtiğimiz günlerde oğlu Azur Benan’ı kucağına alan popçu Gülşen, hurmanın anne sütünün kalitesini artırdığını öğrenince harekete geçti.

Kısmetse Olur'un Ünlü Çifti Kızlarının İlk Videosunu Paylaştı

Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli'nin kızları Aselhan 40 günlük oldu. Kısmetse Olur'un ünlü çifti bebeklerinin ilk videosunu instagramdan paylaştılar.

Şahan Gökbakar İkinci Defa Baba Oldu!

Şahan Gökbakar ikinci defa baba oldu. Başarılı komedyen kızı Ela'ya olan duygularını instagramdan duygu dolu mesaj paylaştı.

Feyza Aktan Doğumdan 22 Gün Sonra Bebeğinin Yüzünü Gösterdi!

21 gün önce doğum yapan Feyza Aktan oğlu Kuzey ile olan ilk fotoğraflarını paylaştı. Bebeği ile uyurken çekilen karelerini sosyal medya hesabından yayınlayan Aktan'ın fotoğrafı binlerce beğeni aldı.

Avatar Atakan'ın Yayınladığı Video Sosyal Medyayı Karıştırdı!

Avatar Atakan lakabıyla tanınan Çağan Atakan Arslan baba oluyor! Eşi Serap Korkmaz hamile! Üstelik 37 haftalık hamile olan Serap Korkmaz doğum için gün sayıyor.

Doğa Rutkay Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!

Aslı Orcan’ın 25 Günlük Bebeği ile İlk Kareleri!

Aslı Orcan bebeği Lâl ile olan ilk fotoğraflarını yayınladı! 5 Mayıs'ta doğum yapan Aslı Orcan, eşi Yetkin Dikinciler ile birlikte kızları Lâl'i sonunda gösterdi!

Canan Ergüder Bebeği Demir'i Artık Gizlemiyor!

Hamilelik Kilolarından Kurtulan Damla Ersubaşı’nın İnanılmaz Değişimi!

Hamilelik kilolarından bir türlü kurtulamayan Damla Ersubaşı nasıl zayıfladı? Doğum yaptıktan sonra kilolarından kurtulamayan Damla Ersubaşı mide ameliyatı mı oldu?

Özcan Deniz Oğlu Kuzey'e Vakit Ayırabilmek İçin Setten Babalık İzni İstedi!

Özcan Deniz oğlu Kuzey ile vakit geçirebilmek için diziden babalık izni aldı. Feyza Aktan doğum yaptıktan sonra diziden izin alan Özcan Deniz bebeği ve eşine vakit ayıracak.