Geberazzi

Ünlülerin hamilelik süreçleri, yaşadıkları ve paylaşımlarının yanı sıra yeni hamile olan ünlülerin haberlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Kıvanç Tatlıtuğ Baba Oluyor

2016 yılında Kıvanç Tatlıtuğ ile nikâh masasına oturan Başak Dizer hamile olduğunu doğruladı! Hamileliğinin 3. ayında olan Başak Dizer bebeğinin cinsiyetinin henüz belli olmadığını söyledi.

İlk Paylaşımını Yaptı!

Lalin’e Kardeş Geliyor!

Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evlilik yürüten Sinem Kobal hamile! Hamileliğinin 3,5 ayını geride bırakan ünlü oyuncunun bu kez erkek bebeği olacağı öne sürüldü.

Bergüzar Korel Doğum Yaptı

Ali ve Han’dan sonra üçüncü çocuğuna kavuşmak için gün sayan Bergüzar Korel doğum yaptı! Üçüncü kez anne olan oyuncu kızına Leyla ismini verdi. Anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Fulya Zenginer'den Müjdeli Haber

Geçtiğimiz yıllarda Kuntay Tarık Evren ile nikâh masasına oturan Fulya Zenginer hamile olduğunu açıkladı! 32 yaşındaki oyuncu, bebeğinin ultrason görüntülerini Instagram hesabından paylaştı.

Bengü İkinci Kez Anne Oldu

2019'da kızı Zeynep'i kucağına alan Bengü ikinci kez anne oldu. Dün sabah sağlıklı bir şekilde doğum yapan ünlü şarkıcı bu kez erkek bebek sahibi oldu. Ünlü çift bebeklerine Selim ismini verdi.

Özge Özpirinçci’den İlk Hamilelik Pozu

Doğum yapmasına sayılı günler kala Yeniköy’de görüntülenen Özge Özpirinçci, hamileliği ile ilgili ilk kez konuştu. Kızının isminden hamilelik sürecine kadar açıklama yapan oyuncu, neşeli halleriyle dikkat çekti.

Taner Ölmez’den Hamile Eşine Pahalı Jest!

Mucize Doktor dizisiyle tanınan Taner Ölmez baba olmaya hazırlanıyor. Bir kız babası olacağını öğrenen oyuncu, 5 aylık hamile eşi Ece Çeşmioğlu'na pahalı bir jest yaparak 400 bin TL değerinde spor araba hediye etti.

Merve Terim'den Müjdeli Haber!

Fatih Terim’in büyük kızı Merve Terim hamile olduğunu açıkladı. Müjdeli haberi sosyal medya hesabından aile fotoğraflarını paylaşarak duyuran Terim, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

Bergüzar Korel İsyan Etti: "Cüretkâr Sorulardan Hoşlanmıyorum!"

Nisan ayında üçüncü kez anne olacağını açıklayan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından isyan etti. Hamileliğinin 30. haftasını geride bırakan oyuncu, kızgınlığını Instagram hesabından dile getirdi.

Cemre Kemer Bebeğinin Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Geçtiğimiz ay doğum yaparak ilk kez anne olma duygusunu tadan Cemre Kemer, bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi! Karla ismini verdiği kızıyla fotoğraflar paylaşan şarkıcı, çok sayıda beğeni aldı.

Üçüncü Çocuğunun Cinsiyeti Belli Oldu!

Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel, bebeğinin cinsiyetini sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü oyuncu bu kez kız bebek annesi olacak.