Bebek

Minik bebeğinizin maalesef ki bir kullanım kılavuzu yok. Bu nedenle biz de bebeğinizin bakımı, sağlığı ve gelişimi, beslenmesi ve daha birçok konu hakkında uzmanlardan tavsiyeler ve bilgilendirici yazılarla size yardım etmek için buradayız. Ebeveynliğe hoş geldiniz!

Bebeklerde Göz Şişmesi Neden Olur ve Ne İyi Gelir?

Bebeklerde göz şişmesi enfeksiyon, yaralanma veya alerjiden kaynaklanabileceği gibi gözyaşı tıkanıklığı veya anaflaksi gibi faktörler de bebeklerde göz şişliğine yol açabilir.

Bebekler İçin Köfte Tarifleri: Lezzetli ve Sağlıklı 9 Bebek Köftesi

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda bebekler için köfte tariflerine yer verdik. İşte, birbirinden lezzetli ve sağlıklı 9 bebek köftesi tarifi!

Bebek Pudingi Tarifleri: Birbirinden Lezzetli 8 Puding!

Sizler için hazırladığımız bu yazıda bebek pudingi tariflerine yer verdik. İşte, birbirinden lezzetli ve sağlıklı bebekler için puding tarifleri ve bazı ipuçları...

Bebeklerde Keskin İdrar Kokusu Neden Olur ve Nasıl Geçer?

Bebeklerde idrar kokusu annenin yedikleri veya kullandığı ilaçlar nedeniyle değişebilir. Bazen de dehidrasyon veya enfeksiyon gibi sorunlar bebeklerde keskin idrar kokusuna neden olabilir.

Bebeklerde Diş Gıcırdatma Neden Olur? Belirtileri ve Tedavisi

Bebeklerde diş gıcırdatma kulak ağrısından kötü ağız hijyenine, stresten dişlerin keşfine kadar birçok nedenle ortaya çıkabilir. Peki, bebeklerde diş gıcırdatma zararlı mı? Detaylar yazımızda!

Bebeklerde Tırnak Batması Nasıl Geçer?

Bebeklerde tırnak batması tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi oldukça acılı bir sağlık sorunudur. Bu yazımızda bebeklerde tırnak batması belirtileri, nedenleri ve tedavisi ile ilgili bilgiler verdik.

Bebeğin Dişli Doğması Normal mi?

Yenidoğan bebeğin dişli olması kalıtsal olabileceği gibi bazı tıbbi durumların habercisi de olabilmektedir. Bu nedenle bebeğin dişli doğması halinde gerekli kontrollerin yapılması önemlidir.

Yenidoğan Kimlik Çıkarma Başvurusu, Ücreti ve Gerekli Evraklar 2023

Bu yazıda, 2023 yenidoğan bebek kimlik başvurusu, ücreti ve gerekli evraklar ile ilgili tüm bilmeniz gerekenler derledik. İşte, yenidoğan bebekler için kimlik başvurusu ve çıkarma süreci…

Minik Dâhiler Yetiştirmek Sizin Elinizde! Bebeğinizin Zekâ Gelişimi İçin 8 Öneri

bebeklerde zeka gelişimi için neler yapılmalı diye herhalde bütün ebeveynler düşünüyordur. Bebeğin zeka gelişimi için uzmanlardan tavsiyeler var!

Bebeklerde Reflüyü Tetikleyen 6 Alışkanlık

İkiz Bebekler Hakkında Okudukça Şaşıracağınız 10 İlginç Bilgi

İkiz bebekler hakkında ilginç bilgiler bir hayli fazla! İkiz bebekler hakkında okudukça şaşıracağınız 10 enteresan bilgiyi sizler için derledik.

Bebeğiniz Bu Özellikleri Taşıyorsa 'İndigo Çocuğu' Olabilir!

İndigo çocuğu nasıl anlaşılır? Bir adı da Kristal Çocuklar olan indigo çocuğu, belirtiler ve çok ilginç özellikler onları diğer çocuklardan ayırır.