Bebek

Minik bebeğinizin maalesef ki bir kullanım kılavuzu yok. Bu nedenle biz de bebeğinizin bakımı, sağlığı ve gelişimi, beslenmesi ve daha birçok konu hakkında uzmanlardan tavsiyeler ve bilgilendirici yazılarla size yardım etmek için buradayız. Ebeveynliğe hoş geldiniz!

Bebeği Uyku Sorunu Yaşayan Anneler! Size Birkaç Önerimiz Var

Bebeklerde Büyüme Geriliği Nasıl Anlaşılır?

Büyüme geriliği nasıl anlaşılır? Büyü geriliğinin belirtileri nedir? Büyüme geriliği tedavisinde nasıl bir yol izlenir? Genetik etkiler önemli mi?

Doğumdan Sonraki "İlk Bin Gün"de Beslenme Önemi

Doğumdan sonra ilk bin günde beslenme bebeklerin ilerideki yıllarda sağlık sorunları yaşamaları açısından büyük önem taşıyor.

Beyaz Gürültü Bebeklerde Duyma Sorununa Yol Açar mı?

Bebeklerin belli bir yaşına kadar beyaz gürültü eşliğinde uyuması onları çok rahatlatmaktadır.

Bebeklerde Sarılık Neden Olur?

Bu Belirtiler Varsa Diş Çıkarma Süreci Başlamış Demektir

Bebeklerde diş çıkarma belirtileri ateş, huysuzluk ve salya ile kendisini gösterir. Süt dişleri çıkarken ateş, beslenme önemli bir yer tutar.

Bebeğinize Yemek Yeme Alışkanlığı Kazandırmanın 10 Kolay Yolu!

Zatürre Nedir? Bebeklerde Zatürre Belirtileri ve Tedavisi

Bebeklerde zatürre belirtileri, nedenleri ve tedavisi ile ilgili tüm merak edilenleri bu yazımızda derledik. İşte bebeklerde zatürre, yani pnömoni ile ilgili her şey..

Bebeğim Gece Saat Başı Uyanıyor, Ne Yapmalıyım?

Bebeklerde gece sık uyanma çok yaygın görülen bir durumdur. Bu yazımızda bebeğim gece saat başı uyanıyor diyen anneler için bazı öneriler listeledik. Hazırsanız başlayalım!

Bebekler İçin Köfte Tarifleri: Lezzetli ve Sağlıklı 9 Bebek Köftesi

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda bebekler için köfte tariflerine yer verdik. İşte, birbirinden lezzetli ve sağlıklı 9 bebek köftesi tarifi!

Bebek Pudingi Tarifleri: Birbirinden Lezzetli 8 Puding!

Sizler için hazırladığımız bu yazıda bebek pudingi tariflerine yer verdik. İşte, birbirinden lezzetli ve sağlıklı bebekler için puding tarifleri ve bazı ipuçları...

Bebeklere Ispanak Ne Zaman Verilir?

Bebeklere ıspanak 9. aydan itibaren verilebilir. Bazı uzmanlar daha erken başlanabileceğini söylese de nitrat içeriğinden dolayı çoğu uzman 8 veya 9. ayın beklenmesi gerektiğini belirtiyor.