Bebek

Minik bebeğinizin maalesef ki bir kullanım kılavuzu yok. Bu nedenle biz de bebeğinizin bakımı, sağlığı ve gelişimi, beslenmesi ve daha birçok konu hakkında uzmanlardan tavsiyeler ve bilgilendirici yazılarla size yardım etmek için buradayız. Ebeveynliğe hoş geldiniz!

Bebeklerde Kepçe Kulak Nasıl Tedavi Edilir?

Bebeklerde kepçe kulak, bir çeşit kulaklardaki şekil bozukluğudur. Kepçe kulak bandı veya otoplasti ameliyatı gibi tedavi seçenekleri mevcuttur.

Bebeklerin Ayakkabı Numarası Nasıl Hesaplanır?

Bebek ayak numarası nasıl hesaplanır? Ebeveynlerin merak ettiği konuların başında gelir. Yaşa göre ayakkabı tablosu bebeğin kaç numara ayakkabı giydiği konusunda bilgiler verir.

Henüz Keşfedilmeyen Erkek Bebek İsimleri Bu Listede!

Duyulmamış isimler son zamanlarda bebek bekleyenlerin en çok araştırdığı konuyu oluşturuyor. İşte keşfedilmemiş, az bilinen, değişik ve farklı erkek bebek isimleri ve anlamları...

Henüz Keşfedilmeyen Kız Bebek İsimleri Bu Listede!

Duyulmamış isimler son zamanlarda bebek bekleyenlerin en çok araştırdığı konuyu oluşturuyor. İşte, keşfedilmemiş, az bilinen, çok kullanılmayan, duyulmamış kız bebek isimleri ve anlamları...

En İyi 11 Elektrikli Süt Sağma Pompası

Annelerin çoğu en iyi elektrikli göğüs pompası markalarını merak eder. Biz de bu yazıda en iyi süt sağma makinesi markaları ve fiyatlarına yer verdik.

Bebeğiniz İçin En Konforlu 10 Park Yatak!

En iyi park yatak modeli, birçok anne baba adayı tarafından merak ediliyor. Biz de sizler için park yatak kullananların tavsiyelerine göre 10 öneri listeledik!

Bebeğinizin Kafası Çok mu Sık Terliyor?

Bebeklerde terleme ile sık karşılaşılır. Dolayısıyla çoğu anne ‘Bebeklerde kafa terlemesi’ ve ’Emerken terleme neden olur' gibi sorulara yanıt arar.

Devlet Hangi Aşıları Karşılamıyor?

Çoğu anne, aşı takvimi dışındaki özel aşı listesi ve fiyatlarını merak ediyor. Peki, devletin karşılamadığı aşılar neler, hangi aşılar ücretli yapılıyor?

Bebekler Ne Zaman Yastık Kullanabilir?

Bebeklerde yastık kullanımı, ebeveynlerin aklını kurcalayan bir konu. Peki, 1 yaşındaki bebekler veya yenidoğanlar yastık kullanabilir mi?

Bebeğinizin Severek İçeceği Besleyici ve Lezzetli 11 Çorba Tarifi

Bebek çorbaları, ek gıdaya başlangıçta birçok annenin tercih ettiği besinlerden biri. İşte 6 - 9 - 12 aylık bebekler için çorba tarifleri...

Kız ve Erkek Bebekler İçin Boy Kilo Cetveli!

Kız ve erkek bebekler için boy kilo tablosu, gelişimlerinin takibi açısından çok önemlidir. Bu yazımızda, bebek gelişim tablosu ve boy / kilo cetveline yer verdik.

1 Yaşındaki Bebekler İçin Örnek Beslenme Tablosu!

1 yaş (12 aylık) bebek beslenmesine dair tüm merak ettikleriniz burada! Örnek menü, beslenme tablosu, yemek tarifleri ve beslenme sıklığı!