Bebek

Minik bebeğinizin maalesef ki bir kullanım kılavuzu yok. Bu nedenle biz de bebeğinizin bakımı, sağlığı ve gelişimi, beslenmesi ve daha birçok konu hakkında uzmanlardan tavsiyeler ve bilgilendirici yazılarla size yardım etmek için buradayız. Ebeveynliğe hoş geldiniz!

Bebeğinizi Büyütürken Bu Hataları Yapmayın!
Bebek büyütme yöntemleri ve sık yapılan hatalar ve anne babaların bilmesi gerekenler uzmanlar tarafından şöyle tavsiye edilmektedir.
SMA Hastası Zeynep Fatma'ya Devletten 3 Milyar Liralık Destek
6-9 Aylık Bebekler İçin Zeka Geliştiren Eğlenceli Oyunlar
Bebek oyunlari 6-9 Ay zeka gelistiren eğlenceli bebeğin gelişim aşamasında fayda sağlamaktadır. Zeka geliştirici bebek oyunları nasıl oynanır?
Bebek Sahibi Olmanın Masrafı Ortalama Ne Kadar?
Bebek Masrafı Yıllık 2 Bin Lirayı Aşıyor
Bebek masrafları yıllık 2 bin lirayı aşıyor. Yenidoğan bebek masrafı her geçen gün artarken en çok oyuncak ve bebek mobilyasına harcama yapılıyor.
Süt Kanallarınızı Açmanın En İyi Yolu: Meme Masajı
Yenidoğan Bebekler İçin Alışveriş Listesi
Yenidoğan bebekler için alışveriş listesi ve doğum öncesi alınacak ihtiyaçlara bebek doğumundan sonra daha fazla ihtiyaç duyar.
Yaz Aylarında Bebeğinizi Giydirirken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Bebekler yazın nasıl giydirilmeli ? Yaz aylarında bebek kıyafeti alırken nelere bakılmalı? Yaz bebekleri ne giymeli? Bebekler yazın hangi kıyafetleri giyer?
Bebeklerde Sarılık Neden Olur?
Anne Karnındaki Bebeğe Müzik Dinletmenin Bebek Üzerindeki 12 Olumlu Etkisi
Anne karnındaki bebeğe müzik dinletmek bebek üzerinde pek çok olumlu etkiler yaratıyor. Peki Bebeğe hangi müzikler dinletilmeli?
Bebeğim Yürüteç Kullansın mı?
Annelerin kolaylık olarak kabul ettikleri belki de bebeklerini daha da büyümüş görmek istediklerinden kullandıkları yürüteçlerin ciddi zararları olabilir.
Bebeğinize Yabancı Dil Öğretirken İşinize Yarayacak Pratik Öneriler
Bebeklere yabancı dil öğretmek sanıldığı kadar zor değil. Bebeklerin yabancı dil eğitimi için yapmanız gerekenler çok basit. İşte anne ve babalara tüyolar!
Kayıt Ol