Emzirme

Süt Pompası Temizliği Nasıl Yapılır?

Süt pompası temizliği, her kullanım sonrası yapılmalıdır. Peki elektrikli veya manuel göğüs pompası temizliği nasıl yapılır? Süt sağma pompası temizleme yöntemleri!

Bebekler Günde Kaç CC Anne Sütü İçmeli?

Yenidoğan bebekler iki saatte bir 60 ml anne sütü veya formül mama içebilir. İlerleyen aylarda yaşa ve kiloya göre anne sütü ihtiyacı hesaplama nasıl yapılır?

Emziren Annelerden Tam Puan Alan 12 Göğüs Ucu Kremi!

Bu yazımızda, emziren annelerin kullanabileceği doğal içerikli en iyi meme ucu kremlerini sıraladık! İşte, anneler için en iyi göğüs ucu kremleri...

Anne Sütünün Daha Besleyici Olması İçin Tüketilebilecek En İyi 15 Besin!

Emzirirken Meme Ucunuz Acıyorsa Bu Yöntemleri Deneyin

10 Soruda Emzirme ile İlgili Tüm Merak Edilenler!

Emzirirken dikkat edilmesi gerekenler neler? Emzirme için doğru pozisyon var mıdır? Bebeği ne sıklıkla emzirmeliyim? Yenidoğan bebek emzirme nasıl olur?

Emziren Anneler İçin Süt Üretimine Destek Olan 10 Çay

Süt yapan çaylar, son zamanlarda emziren annelerin araştırdığı konulardan biri. Biz de sizler için süt arttırıcı bitkisel çayların içeriklerini inceledik.

Hamileyken Emzirmeye Devam Edilebilir mi?

Hamileyken emzirmek ile ilgili halk arasında çok farklı inanışlar mevcut. Peki, hamilelikte emzirmek bebeği zehirler mi? Gebelikte emzirmeye devam edilebilir mi?

İşe Başlayan Emziren Anneler Sizin İçin Çok Özel Tavsiyelerimiz Var!

İşe başlayan emziren anneler sizin için çok özel tavsiyelerimiz var! Doğumdan sonra çalışmaya başlayan emziren anneler işe başlamadan önce ne yapmalılar?

Kolostrum Nedir?

Kolostrum Nedir? Göğüsten gelen ilk süt olan sarı-sulu sıvıdır. Bebek İçin çok büyük faydaları vardır. İlk gelen süt ağız sütünün önemi saymakla bitmez.

Emzirme Döneminde Göğüs Bakımı Nasıl Olmalı?

Emzirme döneminde göğüs bakımı nasıl olmalı? Emzirirken dikkat edilmesi gerekenler neler? Emzirirken oluşan göğüs çatlakları nasıl geçer? Ağrı ve şişlik

Emzirme Döneminde Annelerin İmdâdına Koşacak 10 Ürün!

Emzirmeyi kolaylaştıran ürünler neler? Emzirme döneminde meme ucu pedi emzirme sütyeni ve süt pompası kullanmak gerekli mi? Emzirmeye yardımcı olan ürünler