Gebelik Belirtileri

Gebelik belirtileri ile gebelik durumunuzu öğrenin. Gebe olduğunuzu anlamanızın pek çok yolu olsa da vücudunuzun doğal yapısı size gebe olup olmadığınızı belli edecektir. Peki, gebe olduğunuzu nasıl anlayacaksınız? İşte bu sorunun tüm cevabı burada.

Gebelik Belirtileri: Kanama
Gebelik belirtileri kanama, hamilelik belirtileri arasında yer alır. Uzmanlar en erken gebelik belirtisi olarak adet zamanında vajinal kanamalar gösterilir.
Kasık Bölgenizde Ağrı - Şişlik - Sertleşme veya Batma mı Hissediyorsunuz?
Gebelik Belirtileri Kasıklarda Ağrı - Şişlik - Sertleşme ve Batma durumu yer alır. Bu yazımızda 4 farklı uzmandan bu konu hakkında bilgilere yer vereceğiz.
Kadınlarda Yumurtlama Belirtileri Nelerdir?
Gebe kalmak isteyen bir kadının ovulasyonu bilmesi sayesinde bu dönemde ilişkiye girer ve yumurtanın döllenmesi şansı olur.
Hamilelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Başlar?
Hamilelik belirtileri en erken ne zaman başlar? İlk Gebelik İşaretleri; kasıklarda ağrı şişlik, adet kesilmesi, bulantı kusma, memelerde hassasiyet görülür.
Gebe Kalmadan Bebeğin Cinsiyeti Öğrenilebilir mi?
Çin’de yapılan bir araştırmada, bebeğin cinsiyetinin anne adayının gebe kalmasından daha önce öğrenilebileceği iddia edildi.
Yalancı Gebelik Nasıl Anlaşılır?
Yalancı gebelik belirtileri neredeyse normal gebelikle aynıdır. Mide bulantıları, kusmalar ve hatta karında şişlik hissedilebilir.
Hamilelik Belirtisi Olan Yerleşme Kanaması Ne Kadar Sürer?
Hamilelik belirtisi olan yerleşme kanaması ne kadar ve kaç gün sürer? implantasyon kanamasının rengi ve miktarı nasıldır?
Gebelik Belirtileri
Gebelik belirtileri ile hamile olup olmadığınız konusunda belirli bir olguya varabilirsiniz.
Her Akıntı Gebelik Belirtisi midir?
Akıntı hemen her kadında görülebilen bir durum olmasına rağmen gebeliğinde en belirgin işaretlerden birisidir.
Gebeliğin İlk Haftalarında Vücutta Neler Oluyor?
Erkeğin spermi ile kadının yumurtasının döllenmesi sonucunda oluşan gebeliğin tam olarak ne zaman oluştuğunu bilmek her zaman mümkün olmayabiliyor.
En Belirgin Gebelik Belirtileri
En Belirgin Gebelik Belirtileri Gebe olup olmadığınızı anlamanın en net yolu elbette ki kan testi şeklinde yapılan gebelik testinin yaptırılmasından geçer.
Gebelik Testinde Silik Çizgi Ne Anlama Geliyor?
Kayıt Ol