Gebelik Belirtileri

Gebelik belirtileri ile gebelik durumunuzu öğrenin. Gebe olduğunuzu anlamanızın pek çok yolu olsa da vücudunuzun doğal yapısı size gebe olup olmadığınızı belli edecektir. Peki, gebe olduğunuzu nasıl anlayacaksınız? İşte bu sorunun tüm cevabı burada.

Mide Yanması Hamilelik Belirtisi mi?

Mide yanması hamilelik belirtisi olarak değerlendirilebilir. Zira birçok kadın progesteron hormonunun yükselmesi nedeniyle hamileliğin ilk 3 ayında mide yanması ile karşılaşır.

Gebelik Belirtileri

Gebelik belirtileri ile hamile olup olmadığınız konusunda belirli bir olguya varabilirsiniz.

Kadınlarda Yumurtlama Belirtileri Nelerdir?

Gebe kalmak isteyen bir kadının ovulasyonu bilmesi sayesinde bu dönemde ilişkiye girer ve yumurtanın döllenmesi şansı olur.

Hamilelik Belirtisi Olan Yerleşme Kanaması Ne Kadar Sürer?

Hamilelik belirtisi olan yerleşme kanaması ne kadar ve kaç gün sürer? implantasyon kanamasının rengi ve miktarı nasıldır?

Gebelik Belirtileri: Kanama

Gebelik belirtileri kanama, hamilelik belirtileri arasında yer alır. Uzmanlar en erken gebelik belirtisi olarak adet zamanında vajinal kanamalar gösterilir.

Gebe Kalmadan Bebeğin Cinsiyeti Öğrenilebilir mi?

Çin’de yapılan bir araştırmada, bebeğin cinsiyetinin anne adayının gebe kalmasından daha önce öğrenilebileceği iddia edildi.

İşte Hamileliğin İlk İşaretleri!

Hamilelik şüphesi olan her kadın, hamileliğin ilk belirtilerini merak eder. Peki, en erken hamilelik belirtileri nelerdir? Öğrenmek için tıkla!

Hamilelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Başlar?

Hamilelik belirtileri en erken ne zaman başlar? İlk Gebelik İşaretleri; kasıklarda ağrı şişlik, adet kesilmesi, bulantı kusma, memelerde hassasiyet görülür.

Aklınızdaki Acabaları Yok Edecek En Belirgin Gebelik Belirtileri!

Göğüs Hassasiyeti Hamilelik Belirtisi mi?

Meme ucu hassasiyeti hamilelik belirtisi olabilir. Çünkü bu dönemde hormonlara bağlı olarak göğüs hassasiyeti oluşabilmektedir. Ancak göğüs hassasiyeti her zaman gebelik belirtisi olarak değerlendirilmemelidir.

Kasık Bölgenizde Ağrı - Şişlik - Sertleşme veya Batma mı Hissediyorsunuz?

Gebelik Belirtileri Kasıklarda Ağrı - Şişlik - Sertleşme ve Batma durumu yer alır. Bu yazımızda 4 farklı uzmandan bu konu hakkında bilgilere yer vereceğiz.

Hamilelik Kanda veya İdrar Testinde Ne Zaman Belli Olur?

Hamilelik kaç günde belli olur? Hamilelik için kan veya idrar testi ne zaman yapılmalı? Gebelik kanda veya idrar testinde ne zaman belli olur? Detaylar makalemizde…