Gebelik Belirtileri

Gebelik belirtileri ile gebelik durumunuzu öğrenin. Gebe olduğunuzu anlamanızın pek çok yolu olsa da vücudunuzun doğal yapısı size gebe olup olmadığınızı belli edecektir. Peki, gebe olduğunuzu nasıl anlayacaksınız? İşte bu sorunun tüm cevabı burada.

En Belirgin Gebelik Belirtileri

En Belirgin Gebelik Belirtileri Gebe olup olmadığınızı anlamanın en net yolu elbette ki kan testi şeklinde yapılan gebelik testinin yaptırılmasından geçer.

En Güvenilir Hamilelik Testi Markaları!

Hamilelik şüphesi olduğunda, ilk aşamada doğru sonucu alabilmek için en iyi gebelik testi araştırılır. Peki, en iyi hamilelik testi markası hangisi?

Hamilelik Kanda veya İdrar Testinde Ne Zaman Belli Olur?

Hamilelik kaç günde belli olur? Hamilelik için kan veya idrar testi ne zaman yapılmalı? Gebelik kanda veya idrar testinde ne zaman belli olur? Detaylar makalemizde…

Gebelik Testinde Silik Çizgi Ne Anlama Geliyor?

Hamilelikte Aşerme: Neden Olur, Ne Zaman Başlar?

Aşerme, gebelikte sık karşılaşılan bir durumdur. Peki, hamilelikte aşerme olmaması normal mi? Gebelikte aşerme ne zaman başlar? Detaylar makalemizde!

Gebelik Belirtileri: Kanama

Gebelik belirtileri kanama, hamilelik belirtileri arasında yer alır. Uzmanlar en erken gebelik belirtisi olarak adet zamanında vajinal kanamalar gösterilir.

Hamilelik Belirtisi Olan Yerleşme Kanaması Ne Kadar Sürer?

Hamilelik belirtisi olan yerleşme kanaması ne kadar ve kaç gün sürer? implantasyon kanamasının rengi ve miktarı nasıldır?

Gebe Kalmadan Bebeğin Cinsiyeti Öğrenilebilir mi?

Çin’de yapılan bir araştırmada, bebeğin cinsiyetinin anne adayının gebe kalmasından daha önce öğrenilebileceği iddia edildi.

İşte Hamileliğin İlk İşaretleri!

Hamilelik şüphesi olan her kadın, hamileliğin ilk belirtilerini merak eder. Peki, en erken hamilelik belirtileri nelerdir? Öğrenmek için tıkla!

Gebelik Belirtileri

Gebelik belirtileri ile hamile olup olmadığınız konusunda belirli bir olguya varabilirsiniz.

Kadınlarda Yumurtlama Belirtileri Nelerdir?

Gebe kalmak isteyen bir kadının ovulasyonu bilmesi sayesinde bu dönemde ilişkiye girer ve yumurtanın döllenmesi şansı olur.

Her Akıntı Gebelik Belirtisi midir?

Akıntı hemen her kadında görülebilen bir durum olmasına rağmen gebeliğinde en belirgin işaretlerden birisidir.