Gebelik Belirtileri

Gebelik belirtileri ile gebelik durumunuzu öğrenin. Gebe olduğunuzu anlamanızın pek çok yolu olsa da vücudunuzun doğal yapısı size gebe olup olmadığınızı belli edecektir. Peki, gebe olduğunuzu nasıl anlayacaksınız? İşte bu sorunun tüm cevabı burada.

Kriptik Hamilelik Nedir? Kriptik Hamilelik Belirtileri

Kriptik hamilelik, hamileliğin yaklaşık 20. haftaya, hatta doğuma kadar fark edilememesidir. Bu yazımızda kriptik gebelik belirtileri, nedenleri ve olası risklerinden bahsettik.

Her Akıntı Gebelik Belirtisi midir?

Akıntı hemen her kadında görülebilen bir durum olmasına rağmen gebeliğinde en belirgin işaretlerden birisidir.

Tuhaf Hamilelik Belirtileri: En İlginç 10 Hamilelik Belirtisi

Sizler için ele aldığımız bu yazıda tuhaf hamilelik belirtileri ile ilgili bir liste hazırladık. İşte burun kanamasından akneye, vajinal akıntıdan kaşıntıya kadar en tuhaf gebelik belirtileri....

En Güvenilir Hamilelik Testi Markaları!

Hamilelik şüphesi olduğunda, ilk aşamada doğru sonucu alabilmek için en iyi gebelik testi araştırılır. Peki, en iyi hamilelik testi markası hangisi?

Beta HCG Hormonu Nedir, Kanda Ne Zaman Yükselir?

Beta hcg hormonu nedir, kanda ne zaman yükselir? Beta HCG değerleri ile ilgili merak ettikleriniz videomuzda!

Gebeliğin İlk Haftalarında Vücutta Neler Oluyor?

Erkeğin spermi ile kadının yumurtasının döllenmesi sonucunda oluşan gebeliğin tam olarak ne zaman oluştuğunu bilmek her zaman mümkün olmayabiliyor.

Kadınlarda Yumurtlama Belirtileri Nelerdir?

Gebe kalmak isteyen bir kadının ovulasyonu bilmesi sayesinde bu dönemde ilişkiye girer ve yumurtanın döllenmesi şansı olur.

Hamilelik Belirtisi Olan Yerleşme Kanaması Ne Kadar Sürer?

Hamilelik belirtisi olan yerleşme kanaması ne kadar ve kaç gün sürer? implantasyon kanamasının rengi ve miktarı nasıldır?

Yalancı Gebelik Nasıl Anlaşılır?

Yalancı gebelik belirtileri neredeyse normal gebelikle aynıdır. Mide bulantıları, kusmalar ve hatta karında şişlik hissedilebilir.

Mide Yanması Hamilelik Belirtisi mi?

Mide yanması hamilelik belirtisi olarak değerlendirilebilir. Zira birçok kadın progesteron hormonunun yükselmesi nedeniyle hamileliğin ilk 3 ayında mide yanması ile karşılaşır.

Hamilelik Döneminde Vücutta Meydana Gelen İnanması Güç 13 Değişim

Hamilelikte fizyolojik değişimler neler? Gebeyken meydana gelen fiziksel ve biyolojik değişimlerde hangi olgular yaşanıyor?

İshal Hamilelik Belirtisi Olabilir mi?

İshal hamilelik belirtisi olarak kabul edilmez. Zira adet gecikmesi veya mide bulantısı kadar sık görülmez. Ancak hormonal değişim nedeniyle bazı kadınlarda ishal gelişebilir.