Gebelik Belirtileri

Gebelik belirtileri ile gebelik durumunuzu öğrenin. Gebe olduğunuzu anlamanızın pek çok yolu olsa da vücudunuzun doğal yapısı size gebe olup olmadığınızı belli edecektir. Peki, gebe olduğunuzu nasıl anlayacaksınız? İşte bu sorunun tüm cevabı burada.

Göğüs Hassasiyeti Hamilelik Belirtisi mi?

Meme ucu hassasiyeti hamilelik belirtisi olabilir. Çünkü bu dönemde hormonlara bağlı olarak göğüs hassasiyeti oluşabilmektedir. Ancak göğüs hassasiyeti her zaman gebelik belirtisi olarak değerlendirilmemelidir.

Gebelik Testinde Silik Çizgi Ne Anlama Geliyor?

En Güvenilir Hamilelik Testi Markaları!

Hamilelik şüphesi olduğunda, ilk aşamada doğru sonucu alabilmek için en iyi gebelik testi araştırılır. Peki, en iyi hamilelik testi markası hangisi?

Aklınızdaki Acabaları Yok Edecek En Belirgin Gebelik Belirtileri!

Beta HCG Hormonu Nedir, Kanda Ne Zaman Yükselir?

Beta hcg hormonu nedir, kanda ne zaman yükselir? Beta HCG değerleri ile ilgili merak ettikleriniz videomuzda!

Kasık Bölgenizde Ağrı - Şişlik - Sertleşme veya Batma mı Hissediyorsunuz?

Gebelik Belirtileri Kasıklarda Ağrı - Şişlik - Sertleşme ve Batma durumu yer alır. Bu yazımızda 4 farklı uzmandan bu konu hakkında bilgilere yer vereceğiz.

Hamilelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Başlar?

Hamilelik belirtileri en erken ne zaman başlar? İlk Gebelik İşaretleri; kasıklarda ağrı şişlik, adet kesilmesi, bulantı kusma, memelerde hassasiyet görülür.

Hamilelik Kanda veya İdrar Testinde Ne Zaman Belli Olur?

Hamilelik kaç günde belli olur? Hamilelik için kan veya idrar testi ne zaman yapılmalı? Gebelik kanda veya idrar testinde ne zaman belli olur? Detaylar makalemizde…

Hamilelikte Aşerme: Neden Olur, Ne Zaman Başlar?

Aşerme, gebelikte sık karşılaşılan bir durumdur. Peki, hamilelikte aşerme olmaması normal mi? Gebelikte aşerme ne zaman başlar? Detaylar makalemizde!

En Belirgin Gebelik Belirtileri

En Belirgin Gebelik Belirtileri Gebe olup olmadığınızı anlamanın en net yolu elbette ki kan testi şeklinde yapılan gebelik testinin yaptırılmasından geçer.

Gebelik Belirtileri: Kanama

Gebelik belirtileri kanama, hamilelik belirtileri arasında yer alır. Uzmanlar en erken gebelik belirtisi olarak adet zamanında vajinal kanamalar gösterilir.

Hamilelik Belirtisi Olan Yerleşme Kanaması Ne Kadar Sürer?

Hamilelik belirtisi olan yerleşme kanaması ne kadar ve kaç gün sürer? implantasyon kanamasının rengi ve miktarı nasıldır?