Astroloji

Uzman Astrolog Berna Narin Aşkın tarafından hazırlanan içeriğimizle siz de hem kendinizin, hem eşinizin hem de bebeğinizin burcu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, bebeğinizin kişilik özelliklerinin nasıl olacağını ve burcunun geleceğiyle ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Akrep Burcunda Gerçekleşen Dolunay Gebeleri Nasıl Etkileyecek?

Yatırım Yapmayı Düşünen Hangi Burçların Yüzü Gülecek?

30 Ekim - 5 Kasım 2017 haftalık burç yorumları - Boğa burcunda dolunay gerçekleşiyor, güneş ve ay karşı karşıya geliyor! Berna Narin Aşkın yorumladı!

Hayatımızdaki Fazlalıkları Ayıklama Vakti! Yeni Bir Düzen Kurmak İçin Uygun Zamandayız

Aslan Burcunda Yeniay Gerçekleşecek! Fırsatları Değerlendirmeye Bakın

Aslan burcunda yeniay gerçekleşiyor! Astroloğumuz Berna Narin Aşkın, bu gökyüzü hareketini sizler için yorumladı! İşte haftalık burç yorumları

5 Burç İçin Finansal Anlamda Zorlu Günler Başlıyor!

Mars Yay burcuna geçiyor! Astolog Berna Narin Aşkın gebelere özel haftalık burç yorumları yazısını sizler için hazırladı! 22- 28 Ocak haftalık burç yorumları!

Bu Hafta Keyfi Harcamalara Dikkat!

29 Ocak - 04 Şubat 2018 haftalık burç yorumları - Astrolog Berna Narin Aşkın gebelere özel haftalık burç yorumlarını hazırladı!

Enerjinizi Toplayın: Yorucu Günler Kapıda!

05 - 11 Şubat 2018 haftalık burç yorumları - Berna Narin Aşkın gebelere özel haftalık burç yorumlarını sizler için hazırladı!

Bu Hafta Yaşanacak Olan İletişim Sorunları İkili İlişkilere Zarar Verebilir!

06 - 12 Kasım 2017 haftalık burç yorumları - Astroloğumuz Berna Narin Aşkın gebelere özel haftalık burç yorumlarını sizler için hazırladı!

Güneş İkizler Burcuna Geçiyor! Anne Adaylarımıza Etkisi Ne Olacak?

Demedi Demeyin! Hayatınızın En Sıra Dışı ve Çılgın Haftasını Yaşayabilirsiniz

Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Venüs ikizler burcunda ! Astroloğumuz Berna Narin Aşkın gebeler için yorumladı! İşte gebelere özel haftalık burç yorumları... Haftalık burç yorumları

Aşırı Hassas ve Duygusal Olacağımız Bir Haftaya Hazırlıklı Olun!