Astroloji

Uzman Astrolog Berna Narin Aşkın tarafından hazırlanan içeriğimizle siz de hem kendinizin, hem eşinizin hem de bebeğinizin burcu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, bebeğinizin kişilik özelliklerinin nasıl olacağını ve burcunun geleceğiyle ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Burca Göre Bebeğinizin Karakterini En İyi Yansıtacak İsim Önerileri

Burca göre isim koyarak bebeğinizin karakterine en uygun ismi tercih edebilirsiniz! İşte Astrolog Berna Narin Aşkın'dan burca göre bebek isimleri...

Eşlerle İlişkilere Dikkat! Kıskançlık Nedeniyle Zorlu Günler Yaşanabilir

22 - 29 Ekim 2017 haftalık burç yorumları ! Gökyüzünde gezegenlerin burç değiştirdiği haftada hangi burçlar kârlı çıkacak? Berna Narin Aşkın yazdı!

Evhamlı, Rahat Veya Disiplinli...İşte Burçlara Göre Annelik!

Hangi burç nasıl anne oluyor merak ediyor musunuz? Burçlara göre kadınların ileride nasıl bir anne olacağı, aşağı yukarı tahmin edilebiliyor.

Tüm Burçlar İçin Haftanın Gündemi: Aile ve Kariyer

Hayatımızdaki Fazlalıkları Ayıklama Vakti! Yeni Bir Düzen Kurmak İçin Uygun Zamandayız

Bu Hafta Karar Verirken İki Kere Düşünün: Yanlış Tercihler Yapma Olasılığımız Yüksek!

Başak burcunda yeniay gerçekleşiyor! Astroloğumuz Berna Narin Aşkın gebelere özel haftalık burç yorumlarını sizler için hazırladı

Enerjinizi Toplayın: Yorucu Günler Kapıda!

05 - 11 Şubat 2018 haftalık burç yorumları - Berna Narin Aşkın gebelere özel haftalık burç yorumlarını sizler için hazırladı!

Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Yay burcunda dolunay gerçekleşiyor! Oldukça tempolu geçecek olan bu dönem, gebeler için radikal kararlar alacağı bir dönem olabilir.

Gebelere Özel 19-26 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Yengeç burcunda yeniay gerçekleşiyor! Gebelerimize etkisi ne olacak? Astroloğumuz Berna Narin Aşkın'dan gebelere özel haftalık burç yorumları

Bayramda Gebeleri Mutluluktan Havaya Uçuracak Burçlara Göre Tatlı Rehberi

Burca göre tatlı seçimi! Hangi burç hangi tatlıyı seviyor? Burçlara göre tatlı terchlerini ünlü astrolog Berna Narin Aşkın hazırladı!

Bize Yükselenini Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyelim!

Yükselen burç özellikleri neler? yükselen buca göre neler belirlenebilir? Yükselen burç nasıl hesaplanır? Astrolog Berna Narin Aşkın sizler için yorumladı!

Gebelere Özel 10 - 17 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Venüs ikizler burcunda ! Astroloğumuz Berna Narin Aşkın gebeler için yorumladı! İşte gebelere özel haftalık burç yorumları... Haftalık burç yorumları