Kariyer

Bebeğiniz olduktan sonra iş yaşantınız nasıl değişecek?

Anne Çalışmıyorsa 'Süt Parası' Alabilir mi?

Süt parası alma şartları nelerdir? Yeni doğum yapan kadınlara ödenen emzirme ödeneği almak kadınının çalışması şart mı? İşte detaylar...

Doğum Yardımı Nasıl Alınır?

Doğum yardımı nasıl alınır? Çocuk yardımı başvurusu yapma ile 2017 yılında ödenecek doğum yardımı kaç lira, başvuru dilekçesi ve detaylar...

Çalışan Anne Olmak

Çalışan çoğu kadın zaman zaman, işlerini halledebilmek için bebeği ile ilgileneceği zamandan feragat etmek durumunda kalabiliyor.

Çocuk Parası Almak İçin Başvuruyu Bir An Önce Yapın!

Çocuk parası kaç yaşına kadar ödenir? Başvurusu nasıl yapılır, kaç lira alınır? AGİ 2017 Miktarı

Annelere Müjde! Emzirme Ödeneği ve Doğum İzni Ücreti Arttı!

Çalışmayan Anneler İŞKUR'un Bu Programı Sayesinde Aylık 2400 TL Gelir Elde Edebilir!

Meslek sahibi olmak isteyen herkesin faydalanabileceği İşkur İşbaşı Eğitim Programı 2019 ödemeleri ne kadar? İşbaşı Eğitim Programı ne kadar sürer? Detaylar yazımızda...

Doğum İzninde Yaşayabileceğiniz Sorunlar

doğum izninde yaşanan duygusal sorunlar ve annelerin bu sorunlarla başa çıkabilmeleri için uzmanlar tarafından yapılan tavsiyeler.

Devletten Her Yenidoğana Bir Çeyrek Altın!

Doğum yardımı ödemesi devam ediyor! Doğum yardımı nasıl alınır? Doğum yardımı başvurusu nereye yapılır? Doğum yardımı ne kadar?

Doğum Parası Kimlere Ödenir? Ev Hanımları Bu Haktan Yararlanabilir mi?

SGK ve SSK Doğum parası başvurusu yapma ve sorgulama işlemini e devletten yapılır. 2017'de analık işgörmezlik ödeneği ve doğum parası ne zaman yatar?

Yeni Düzenlemelerle Doğum Yapan Kadın En Az 4 bin 856 Lira Alacak!

Doğum yapan kadın hakları 2017 yılında yapılan yeni düzenlemeyle artarak, doğum yapan kadına verilen para en az 4 bin 856 lira oldu.

Çalışan anneler 6 yıl daha erken emekli olacak

Çalışan annelere erken emeklilik hakkıyla ilgili müjdeli haber geldi. Bu haber ile anneler uygun şartları karşılarlarsa 6 yıl daha erken emekli olacaklar.

Doğum Borçlanması Hakkında Tüm Merak Edilenler

Doğum borçlanması 2017 yılı şartları neler? Kimler doğum borçlanmasından yararlanabilir? Doğum borçlanması için başvurular nereye yapılır?