Gebelikte Alışveriş

Gebeliğin en eğlenceli kısmı sanırım alışveriştir. Değişen bedeniniz için gardırobunuzu yenilerken bebeğinize de kıyafetler, oyuncaklar bakabilirsiniz. Oldukça heyecanlı ve keyifli olan alışveriş için dikkat etmeniz gerekenleri sizler için araştırdık.

Gebelikte Nasıl Sütyen Tercih Edilmeli?

Göğüsler gebeliğin ilk aylarından başlayarak büyür ve hassaslaşır. Bu sebeple gebelikte uygun sütyen kullanmak çok önemlidir.

Şimdi Kıyafet Seçme Zamanı

Bedeniniz değişiyor ve bu değişim kıyafetlerinize de yansıyor... Rahatınız için, kıyafet seçerken tüyolarımızı dikkate alın.

Gebelik Döneminde Giyim Nasıl Olmalıdır?

Gebelik döneminde giyim nasıl olmalı? Kıyafet ve iç giyim seçiminde dikkat edilmesi gerekenler ile hamileler nasıl giyinmeli sorusunun cevabı.

Bebek İçin Alışveriş

Bebeğiniz için alışverişe çıktığınızda size yardımcı olacak önerilerimiz bu yazıda.

Gebelik Döneminde Alışveriş Yapmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?

Yeni doğacak olan bebeğiniz için hazırlık yapmak hem heyecan hem de keyif verici bir durumdur. Peki, bebeğe neler almalı, neye dikkat etmelidir?

Gebelik Dönemine Özel Alışveriş Listesi

Gebelik dönemine özel alışveriş listesi her ne kadar fazla listeye ihtiyaç duymayacak olsanız da bebeğinizin gelişinden önce almanız gereken şeyler bulunur.

Doğumdan Önce Alınması Gerekenler Listesi

Bebek beklemek büyük bir heyecan iken başka bir heyecan bebek için alışveriş yapmaktır. İşte Doğum öncesi alışveriş listeniz ve dikkat etmeniz gerekenler;

Bebek Telsizi Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 6 Nokta

Hamilelikten itibaren en iyi bebek telsizi modelleri ve bebek telsizi tavsiyeleri araştırılmaya başlanıyor. Biz de sizler için bebek telsizi alırken dikkat edilmesi gerekenleri araştırdık.

Bebek Kıyafeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğum Çantası Nasıl Hazırlanmalı?

Doğum çantası nasıl hazırlanmalı? Hastane çantası için olması gerekenler listesi anne, bebek ve baba için resimli olarak yazımızda yer almaktadır.

En Güvenli 13 Oto Koltuğu!

En iyi bebek oto koltuğu hangisi? En kaliteli oto koltuğu markalarını ve annelerin bebek oto koltuğu tavsiyelerini derledik!

Bebekler İçin En İyi 18 Ateş Ölçer!

En iyi ateş ölçer hangisi, termometre temassız mı, kulaktan mı alından mı olmalı? Hem yetişkinler hem de bebekler için kaliteli ateş ölçerleri sıraladık!