Gebelikte Alışveriş

Gebeliğin en eğlenceli kısmı sanırım alışveriştir. Değişen bedeniniz için gardırobunuzu yenilerken bebeğinize de kıyafetler, oyuncaklar bakabilirsiniz. Oldukça heyecanlı ve keyifli olan alışveriş için dikkat etmeniz gerekenleri sizler için araştırdık.

Hamilelikte Ne Giyeceğim Derdine Pratik Çözümler
Hamilelikte nasıl giyinmeli? Hemen her hamile kadının merak ettiği konulardan biridir. Hamilelik döneminde severek kullanacağınız rahat ve şık kombinler.
Şimdi Kıyafet Seçme Zamanı
Bedeniniz değişiyor ve bu değişim kıyafetlerinize de yansıyor... Rahatınız için, kıyafet seçerken tüyolarımızı dikkate alın.
Gebelik Dönemine Özel Alışveriş Listesi
Gebelik dönemine özel alışveriş listesi her ne kadar fazla listeye ihtiyaç duymayacak olsanız da bebeğinizin gelişinden önce almanız gereken şeyler bulunur.
Gebelik Döneminde Giyim Nasıl Olmalıdır?
Gebelik döneminde giyim nasıl olmalı? Kıyafet ve iç giyim seçiminde dikkat edilmesi gerekenler ile hamileler nasıl giyinmeli sorusunun cevabı.
Gebelikte Ne Tür Kıyafetler Tercih Edilmeli?
Gebelik döneminde alınan kilolar ve vücutta meydana gelen değişiklikler anne adayının kıyafetlerinin tamamen değişmesine yol açar.
Gebelik Döneminde Alışveriş Yapmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli?
Yeni doğacak olan bebeğiniz için hazırlık yapmak hem heyecan hem de keyif verici bir durumdur. Peki, bebeğe neler almalı, neye dikkat etmelidir?
Doğum Çantası Nasıl Hazırlanmalı?
Doğum çantası nasıl hazırlanmalı? Hastane çantası için olması gerekenler listesi anne, bebek ve baba için resimli olarak yazımızda yer almaktadır.
Gebelikte Nasıl Sütyen Tercih Edilmeli?
Göğüsler gebeliğin ilk aylarından başlayarak büyür ve hassaslaşır. Bu sebeple gebelikte uygun sütyen kullanmak çok önemlidir.
Doğumdan Önce Alınması Gerekenler Listesi
Bebek beklemek büyük bir heyecan iken başka bir heyecan bebek için alışveriş yapmaktır. İşte Doğum öncesi alışveriş listeniz ve dikkat etmeniz gerekenler;
Bebek Kıyafeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Bebek İçin Alışveriş
Bebeğiniz için alışverişe çıktığınızda size yardımcı olacak önerilerimiz bu yazıda.
Kayıt Ol