Spor&Sosyal Aktivite

Gebelik döneminde anne adayları için en önemli konuların başında spor ve sosyal aktivite geliyor. Özellikle gebelik döneminde yapılan sporlar hem anne adayı hem de bebek için oldukça sağlıklı. Biz de sizler için gebeliğiniz boyunca yapabileceğiz egzersizleri ve sosyal aktiviteleri hazırladık.

En İyi Egzersiz Öncesi ve Sonrası Atıştırmalıkları

Vücudunuzun su seviyesini normalde tutmak için sizlere zevkle tüketebileceğiniz lezzetli atıştırmalık önerilerinde bulunacağız.

Hamilelikte Kaçınılması Gereken Fiziksel Aktiviteler

Gebelikte zararlı hareketler neler? Hamilelerin yapmaması gereken hareketler nedir, sizler için derledik. Hamilelikte zıplamak, pilates yapmak zararlı mı?

Gebelikte Sağlıklı Beslenmek İçin 7 Kural

Gebelikte sağlıklı beslenmek, başarılı geçen gebelik döneminden sonra bedeninize yaptığınız en önemli yatırımlarından birisidir. -gebe.com

Hamilelikte Kasılmalar Neden Olur?

Hamilelikte kasılmalar anne adayları için önemlidir. Doğumun habercisi olan kasılmalar zamanı ve geliş şekline göre önem kazanır.

Hamilelik Sonrası Kilo Vermenin Yolları Nelerdir?

Birçok kadın hamilelik dönemi 25 – 30 kilo almaktadır. Eski kilosuna dönebilmek için çaba göstermeleri doğal bir durumdur.

Gebelik Döneminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Gebeliğin anne için her açıdan yeni ve farklı bir dönem olmasının yanı sıra, annenin her hareketinde karnındaki bebeği de düşünmesi gereken dönemdir.

Doğum Öncesi Yapabileceğiniz En Kolay Egzersiz Planı

Doğum öncesi yapabileceğiniz en kolay egzersiz planı Doktor kontrolünde yapacağınız düzenli egzersizler sayesinde gebeliğiniz boyunca fit kalmak düşündüğünüzden daha kolaydır.

Gebelikte Uymanız Gereken Egzersiz Kuralları

Egzersiz programını yumuşatmak adına her gün olmasa bile mümkün olan günlerde egzersiz gerçekleştirmeniz önemli bir kuraldır.

Gebeler İçin 8 Kolay Egzersiz

Gebelikte sizi daha enerji dolu hissettirecek egzersiz hareketlerini sıraladık.

Tüm Egzersizler Doğuma Hazırlıktır

Tüm Egzersizler Doğuma Hazırlıktır. Hamilelikte aktif kalmak bebeğinize verebileceğiniz en iyi hediye yanında gebelikte egzersiz anneye birçok fayda sağlar.

Gebelik Ağrılarınızı Duruşunuzu Değiştirerek Azaltın

Gebelik Ağrılarınızı Duruşunuzu Değiştirerek Azaltın. Gebelikte Duruşunuzu nasıl değiştireceğinizle ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğinizi Anne Karnında Dış Dünyaya Hazırlayın

Bebeğinize, anne karnında özel olduğunu hissettirmeniz ve onu rahatlatarak dış dünyaya hazırlamanız, etkisi ispatlanmış bazı özel uygulamalarla mümkün.