Spor&Sosyal Aktivite

Gebelik döneminde anne adayları için en önemli konuların başında spor ve sosyal aktivite geliyor. Özellikle gebelik döneminde yapılan sporlar hem anne adayı hem de bebek için oldukça sağlıklı. Biz de sizler için gebeliğiniz boyunca yapabileceğiz egzersizleri ve sosyal aktiviteleri hazırladık.

Bebeğinizi Anne Karnında Dış Dünyaya Hazırlayın

Bebeğinize, anne karnında özel olduğunu hissettirmeniz ve onu rahatlatarak dış dünyaya hazırlamanız, etkisi ispatlanmış bazı özel uygulamalarla mümkün.

Hamile Yogasının Anne ve Bebek İçin Faydaları Saymakla Bitmiyor

Gebe yogası veya hamile yogası olarak bilinen yoga anne adayına pek çok faydayı sunuyor. Gebe yogası hem bebek hem de anne için bir çok yarar barındırıyor.

En İyi Egzersiz Öncesi ve Sonrası Atıştırmalıkları

Vücudunuzun su seviyesini normalde tutmak için sizlere zevkle tüketebileceğiniz lezzetli atıştırmalık önerilerinde bulunacağız.

Gebelere Kış Mevsiminde Öneriler

Kış aylarında gebe olan anne adaylarına kendileri ve doğacak bebekler için 5 önemli öneriden bahsedeceğiz.

Gebelik Döneminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Gebeliğin anne için her açıdan yeni ve farklı bir dönem olmasının yanı sıra, annenin her hareketinde karnındaki bebeği de düşünmesi gereken dönemdir.

Gebelikte Sağlıklı Beslenmek İçin 7 Kural

Gebelikte sağlıklı beslenmek, başarılı geçen gebelik döneminden sonra bedeninize yaptığınız en önemli yatırımlarından birisidir. -gebe.com

Nefes Egzersizleri İle Mükemmel Bir Hamileliğe Hazır Olun

Nefes egzersizleri yapmak her gebe için olmazsa olmazdır. Düzenli nefes egzersizi daha güçlü bir karın kasına ve nefese sahip olmayı sağlar.

Hamileliğin Sağlıklı Yaşamı Benimsemek İçin Fırsat Olduğunu Kanıtlayan 8 Durum

Havuz Mevsimi Başladı!

Düzenli yüzme alışkanlığı edinildiğinde ödem problemleri ve duruş bozukluklarına bağlı ağrılar azalıyor; ancak havuzların temizliğine dikkat etmelisiniz.

Hamile Kadınların Yürüyüş Rehberi

Yürüyüş, hamilelikteki genel gücünüzü, kalp ve damar sağlığınızı geliştirecek tüm özelliklere sahiptir.

Gebelikte Yapılan Egzersizin Faydaları

Gebelikte yapılan egzersizin faydaları yanında bazen sakıncaları da vardır. Peki, hamilelikte hangi aktiviteler yapılmamalı?

Ebeveynlerin Yeni Trendi Babymoon Nedir?

Doğumun ardından aileler genellikle bir yıl tatil yapamıyor. Ancak şimdilerde ebeveynler için yeni bir trend var; Babymoon. Gelin Babymoon nedir, Babymoon seyahati nasıl yapılır, birlikte bakalım...