Ebeveynlik

Bebeğinizin geleceği sizin nasıl bir ebeveyn olduğunuzla bağlantılıdır.

İkinci Çocuk
İlk bebeğiniz hayatınıza ve yuvanıza tarifsiz mutluluk getirdi. Ancak ikinci bebek için hazırlanmak ilkinden daha zor olabilir.
Babaların Bebek Bakımı Konusunda Acilen Bırakması Gereken 10 Davranış
Babaların bebek bakımı konusunda annelerden iyi olmadığı herkes tarafından biliniyor. Bu nedenle babaların acilen bırakması gereken 10 davranışı derledik!
Suçluluk Duyan Çalışan Annelere Uzmanlardan Öneriler
Suçluluk duyan çalışan anneler için uzmanlardan, bu psikolojik sorunun üstesinden gelebilmeleri için çeşitli öneri ve tavsiyeler veriliyor.
Taze Annenin Nefret Edeceği 9 İnsan Tipi
Çevrenizde yeni doğum yapmış biri varsa, bu maddelere dikkat etmeniz hem sizin hem de bebeğiniz için çok iyi olacak! -gebe.com
Yeni Annelere Tüyolar
Fiziksel değişimin dışında anne olmak psikolojinizi tamamen değiştirir. Bu büyük sorumluluk sizi daha kaygılı hale getirebilir.
Ebeveyn Olmak İlişkiyi Etkiler mi?
Anne-babalık size ve ilişkinize yeni bir boyut katacak, eşinizle aranızdaki ilişkiyi tamamen değiştirecektir. Bu duruma alışmanız için zaman gerekiyor.
Demokratik mi? İlgisiz mi? Sizin Bebek Yetiştirme Tarzınız Hangisi?
annelik modelinde hangi tip annesiniz? Demokratik, aşırı baskıcı, ilgisiz, umursamaz ve izin verici annelerden hangi tarz sizi en çok yansıtıyor.
Bebek Bakımı Konusundaki Bu Tavsiyeler Baba Olacakların Çok İşine Yarayacak
Baba adaylarına bebek bakımı konusunda 5 özel tavsiye, aynı zamanda yeni baba olacak erkekler iyi baba olma konusunda işe yarayacak püf noktaları içeriyor.
Bebek Masraflarınızı Yarıya İndirmeye Ne Dersiniz? İşte Size Basit Ama Etkili Birkaç Tüyo!
Bebeklere Kitap Okurken Nelere Dikkat Edilmeli?
Bebeklere kitap okurken dikkat edilmesi gerekenler neler? Anne babalar bebeklerine okuyacakları kitapları seçerken uyması gereken kurallar nelerdir.?
Finansal Güvence Yaratın
Finansal hazırlık, hayati önem taşır. Eğer kendiniz ve aileniz için finansal olarak hazır olduğunuzu hissediyorsanız gerisi bir şekilde gelir.
Yaratıcı Çocuklar Yetiştirmek İsteyen Ebeveynlere Altın Değerinde Öneriler!
Kayıt Ol