Gebelik

Gebeliğin fantastik yolculuğuna hoş geldiniz. Gebelik öncesi, 9 aylık gebelik dönemi ve gebelikten sonraki tüm süreçler hakkında bilgi ve tavsiyelerimizle yanınızdayız. Sağlık ve beslenmeden, spor ve sosyal aktiviteye, cinsel yaşamdan, yapılması gereken testlere kadar birçok konuda sizi bilgilendiriyoruz. Gebelik ve hamilelik takibi için gebe.com size yeter !

Şifa Niyetine: Brokoli Çorbası

Brokoli, et veya tavuk suyu ile birleştiğinde kendine has olan tadı baskılandığından dolayı sevmeyenler için de alternatif bir çorba çeşididir.

Nur Topu Gibi: Beyaz Brüksel Lahanası

Brüksel, düşük kalorili olmasının yanı sıra birçok vitamin ve minerali bünyesinde taşır,sindirimi kolaylaştırır, kansızlığa iyi gelir ve tansiyonu düzenler.

Akşam Yemeğinde Aşırıya Kaçmak İstemeyen Anne Adaylarına 11 Pratik Tarif

Sağlıklı beslenerek hastalıklardan korunabilirsiniz ancak fazla yediğinizde yalnızca fazla kilolar alırsınız. Bu nedenle size nefis tarifler hazırladık.

Yaşasın Hamilelik!

Gebeliğinizi gereksiz endişelerle yaşamak yerine keyifli bir döneme çevirmeye ne dersiniz? O zaman bu yazımız oldukça ilginizi çekecek.

Kıyma Dolgulu Patates Topları

Patates püresini sulu yemeklerin, tavuk ya da et yemeklerinin yanında gördük. Ancak bu tarifimizde bu durumu biraz değiştireceğiz.

Hamilelik Belirtisi Olan Yerleşme Kanaması Ne Kadar Sürer?

Hamilelik belirtisi olan yerleşme kanaması ne kadar ve kaç gün sürer? implantasyon kanamasının rengi ve miktarı nasıldır?

Koronavirüs Anne Karnındaki Bebeği Etkiler mi?

Koronavirüs anne karnındaki bebeğe veya anne sütüne geçer mi? Hamileler covid-19'dan korunmak için nelere dikkat etmeli? İşte detaylar...

Trizomi 18 (Edward Sendromu) Nedir, Risk Faktörleri Nelerdir?

Bir kromozom anomalisi olan Trizomi 18 nedir, nasıl anlaşılır, tekrarlar mı? Edward sendromu olan bebek ne kadar yaşar?

Amniyotik Bant Sendromu ve Bebek İçin Riskleri

Amniyon Sıvısının Fazla / Az Olmasının Riskleri

Bu yazımızda; amniyoinfüzyon işlemi, amniyon sıvısının fazla veya az olmasının riskleri ve tedavi şekilleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Amniyon Sıvısı ile İlgili Yaşanabilen 6 Sorun

Anne Karnındaki Bebekleri Geliştirerek Gücüne Güç Katan 10 Yiyecek

Anne adaylarının yediği takdirde bebeğin gelişimine katkı sağlayarak onlara güç kuvvet veren yiyecekleri sizlerle paylaşacağız.