Gebelik

Gebeliğin fantastik yolculuğuna hoş geldiniz. Gebelik öncesi, 9 aylık gebelik dönemi ve gebelikten sonraki tüm süreçler hakkında bilgi ve tavsiyelerimizle yanınızdayız. Sağlık ve beslenmeden, spor ve sosyal aktiviteye, cinsel yaşamdan, yapılması gereken testlere kadar birçok konuda sizi bilgilendiriyoruz. Gebelik ve hamilelik takibi için gebe.com size yeter !

Gebelikle Gelen Vajina Ağrısı

Hamilelikte Karnın Sertleşmesi ve Gerilmesi Normal mi?

Hamilelikte karın sertleşmesi gebelerin sık yaşadığı durumlardan biridir. Peki, gebelikte karın gerginliği ve sertleşme neden olur? Doğum belirtisi olabilir mi?

En Güvenilir Hamilelik Testi Markaları!

Hamilelik şüphesi olduğunda, ilk aşamada doğru sonucu alabilmek için en iyi gebelik testi araştırılır. Peki, en iyi hamilelik testi markası hangisi?

Bebekler İçin En İyi 18 Ateş Ölçer!

En iyi ateş ölçer hangisi, termometre temassız mı, kulaktan mı alından mı olmalı? Hem yetişkinler hem de bebekler için kaliteli ateş ölçerleri sıraladık!

Bebeğinin Cinsiyeti Ne Olacak? Öğrenmek İçin Hemen Testi Çöz!

Hamilelik haberi alınır alınmaz çiftlerin aklına gelen ilk soru, hiç şüphesiz ki bebeğin cinsiyetidir. Biz de sizler için hazırladığımız testte, bebeğinizin cinsiyetini tahmin ediyoruz!

Hamilelik Belirtilerine Göre Bebeğin Cinsiyeti Nasıl Tahmin Edilir?

Hamilelik belirtilerine göre bebeğin cinsiyeti nasıl tahmin edilir? Merak konusudur. Erkek bebekte görülen belirtilerle kız bebekteki belirtiler farklıdır.

Anne Karnındaki Bebeğin Hareketleri Kaçıncı Haftada Hissedilir?

Anne Karnında Bebek Hareketleri Ne Zaman Hissedilir? Bebek kaçıncı ayda canlanmaya başlar? Anne adaylarının merak ettiği hamilelikte bebek hareketleri.

Bebeğinizin İlk Hareketlerini Nasıl Hissedersiniz?

Gebelik haftalarına göre anne karnındaki bebeğin hareketleri nasıl hissedilir? merak edilir. Gebelikte bebek hareketleri 18-22. haftalar arasında hissedilir

Anne Karnındaki Bebeğin Hareketleri ile İlgili 5 Önemli Bilgi

6 Soruda Ölü Doğum ile İlgili Merak Edilenler

Ölü doğum nedir, neden olur? Anne karnında ölen bebek anneyi zehirler mi? İşte, belirtileri, nedenleri ve gebeliği sonlandırma işlemine kadar ölü doğum ile ilgili merak edilenler...

Hamilelikte Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

Hamilelikte diş ağrısı nasıl geçer? ve Gebelikte Diş ağrısına ne iyi gelir? İşte diş ağrısını geçirmenin çözüm yolları ve uzman önerileri.

Normal Doğuma Perine Masajı ile Hazırlanın!

Perine masajı ile daha rahat bir normal doğum mümkün! Perine masajı nedir? Perine masajının faydaları nelerdir? Perine masajı nasıl yapılır?