Doğuma Hazırlık

Gebeliğinizin sonuna doğru yavaş yavaş doğuma hazırlık sürecine girmiş olursunuz. Bu dönemde doğum öncesi yapacağınız hazırlıklar için; doğum çantası hazırlama, doğum sancısı, doğal bir doğum için gerekenler gibi pek çok konuda size bir yazı listesi oluşturduk. İhtiyacınız olan her şeyi burada bulabilirsiniz.

Kremlerde Paraben Tehlikesi
En kısa tanımıyla ürünlerin raf ömrünü uzatan koruyucu bir madde olan parapen, sağlık açısından son derece zararlıdır.
Doğumda İşinize Yaracak Nefes Alma Teknikleri
Doğumda nefes alma teknikleri ile doğumu kolaylaştırabilirsiniz! Hamilelikte nefes egzersizleri uygulamaya başlayıp kendinizi geliştirebilirsiniz.
Anne Adaylarının Son Trendi: Doğuma Hazırlık Egzersizleri
Anne adaylarının son trendi: Doğuma hazırlık egzersizleri. Hamile kadınlar sağlıklı ve normal doğum yapabilmek için doğum öncesi egzersizi yapıyorlar
Doğum Koçunun Görevi Nedir?
Bebek Arabası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Bebek arabası seçmek bebeğiniz için yapacağınız en önemli seçimlerden biri. Araba uzun zaman kullanacağınız ve bebeğinizle ulaşımınızı sağlayacak bir araç.
Hastane Çantası En Erken Ne Zaman Hazırlanmalı?
Hastane çantası ne zaman hazırlanmalı sorusu gebeler tarafından merak edilir. Peki hastane çantası en erken hamileliğin kaçıncı haftasında hazırlanmalıdır.
Doğumunuzun Daha Kolay ve Hızlı Geçmesini Sağlayacak Doğru Ikınma Tekniği
Doğumda ıkınma teknikleri doğumu kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. Peki doğumda ıkınma yöntemleri ve ıkınma teknikleri neler? İşte doğumda ıkınma teknikleri
Doğuma Hazırlıkta Hastane Seçimi Nasıl Olmalı?
Doğuma hazırlık için hastane seçimi yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Doğum yapılacak hastanede olması gerekenler ve doğum planı.
Doğumdan Önce Anne İçin Alışveriş Listesinde Neler Olmalı?
Doğumdan önce anne için alışveriş listesi ve yeni doğum yapan annenin ihtiyaçları ile ilgili listesini yazımızda bulabilirsiniz.
Doğumda Size İhtiyacınız Olan Enerjiyi Verecek Mucize Besinler
Normal doğumu kolaylaştıran yiyecekler ile daha rahat bir doğum mümkün! Bu yiyecekler, enerji depolamanızı sağlayarak doğumun kolay geçmesini sağlayacak.
Anne Adaylarının Büyük Kurtarıcısı 'Doğuma Hazırlık Kitapları'
Hazırlanın Doğum Başlıyor
Heyecanlısınız çünkü sona yaklaştınız. Her an bebeğinizi kucağınıza alabilirsiniz. Ancak doğumla ilgili cevaplanmasını istediğiniz sorularınız olabilir.
Kayıt Ol