Doğuma Hazırlık

Gebeliğinizin sonuna doğru yavaş yavaş doğuma hazırlık sürecine girmiş olursunuz. Bu dönemde doğum öncesi yapacağınız hazırlıklar için; doğum çantası hazırlama, doğum sancısı, doğal bir doğum için gerekenler gibi pek çok konuda size bir yazı listesi oluşturduk. İhtiyacınız olan her şeyi burada bulabilirsiniz.

Yenidoğan Alışverişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek alışverişinin heyecanı bambaşkadır. Sevimli tulumlar, yumuşacık eldivenler, desenli çoraplar ve daha niceleri... İşte bebek alışveriş listesi...

Doğum Sancısı Nasıl Anlaşılır?

Doğum sancısı nasıl anlaşılır? Doğumun başladığını anlamayı sağlayan doğum sancısının şiddeti ve doğumun nasıl başladığını gösteren belirtiler.

2019 Yılı İçin Güncel Özel Hastane Doğum Ücretleri

2018-2019 özel hastanelerde doğum ücretleri ile normal ve sezaryen doğum ile İstanbul, Ankara, İzmir doğum paketleri ücretleri, SGK anlaşmalı özel hastanelerde doğum yapmak ne kadar?

Tek Tek Aradık! İşte Özel Hastanelerde Güncel Doğum Ücretleri

2021 özel hastane doğum ücretleri (normal, sezaryen) ne kadar? İstanbul, Ankara ve İzmir'deki özel hastane doğum fiyatlarını sizler için araştırdık. İşte, doğum hastanelerde doğum ücretleri...

Özel Hastane Doğum Ücretleri Ne Kadar?

2017 - 2018 özel hastane doğum fiyatları ile normal ve sezeryan doğum ile istanbul, ankara, izmir doğum paketleri ücretleri, sgk anlaşmalı özel hastanelerde doğum yapmak kaç lira gerekir?

Doğum Korkusu ile Baş Etmenin 10 Yolu

Doğum korkusu nasıl yenilir? Normal doğum veya sezaryen doğum korkusu ile nasıl baş edilir? İşte uzman önerileri...

Sezaryen Öncesi Hazırlıklar ve Yapılması Gerekenler

Sezaryen öncesi hazırlıklar ve yapılması gerekenler nelerdir? Sezaryen öncesi ağda yapılmalı mı, sezaryene neden aç gidilir, sezaryen doğuma giderken alınması gerekenler

Normal Doğuma Perine Masajı ile Hazırlanın!

Perine masajı ile daha rahat bir normal doğum mümkün! Perine masajı nedir? Perine masajının faydaları nelerdir? Perine masajı nasıl yapılır?

Hipnoz Doğum Yöntemi ile Gerçekten Ağrısız Doğum Mümkün mü?

Anne Adaylarının Son Trendi: Doğuma Hazırlık Egzersizleri

Anne adaylarının son trendi: Doğuma hazırlık egzersizleri. Hamile kadınlar sağlıklı ve normal doğum yapabilmek için doğum öncesi egzersizi yapıyorlar

Doğum Çantası Nasıl Hazırlanmalı?

Doğum çantası nasıl hazırlanmalı? Hastane çantası için olması gerekenler listesi anne, bebek ve baba için resimli olarak yazımızda yer almaktadır.

Doğuma 1 Hafta Kala Yapılacak Son Hazırlıklar Neler?

Doğuma 1 Hafta Kala Yapılacak Son Hazırlıklar ve Dinlenme ve kendinize zaman ayırma yanında önceden yapılacak hazırlıklar kolaylık sağlayacaktır.