Haberler

Gebelikle ilgili gündemde olan tüm haberleri inceliyor bunun yanı sıra bilimsel ve sosyal gelişmeleri, yenilikleri sizler için araştırıyoruz.

7.500 Aileye Yenidoğan Seti Dağıtılacak!

Ücretsiz 'Anne Oteli' Hizmeti Yaygınlaşmaya Başladı!

Belediyeden Bebeklere Çifte Hediye!

Hoşgeldin bebek paketi veren belediyeler hangileri? Hoşgeldin bebek paketinde neler var? Hoşgeldin bebek paketine başvuru nasıl yapılır?

Devlet Tüp Bebek Tedavisinde Maddi Desteğini Arttırdı!

Sgk tüp bebek tedavisinin ne kadarını karşılıyor? Sgk tüp bebek şartları 2017 nedir? Sgk tüp bebek tedavisinde katılım payı ? Tüp bebek raporu nasıl alınır?

Tüp Bebek Tedavisinde Devlet Ne Kadar?

Tüp bebek tedavisinde devlet desteği 2017 yılında ne kadar oldu? Sgk tüp bebek tedavisinin ne kadarı karşılar? Tüp bebek devlet desteği 2017 şartları

Yenidoğan Bebeğin Kimliğini Çıkartmak İçin Nüfus Müdürlüğü'ne Gitme Devri Bitiyor!

Doktorlar Uyardı! 'Gebelikte Kullanılırsa Bebekteki Engel Riski Artar'

Erken Doğan Bebeklerin Yaşama Oranı Yüzde 80'e Çıktı

Prematüre bebeklerin yaşama oranı yüzde 80'e çıktı! Çocuk doktorları erken doğan bebeklerin artık yaşama şanslarının daha yüksek olduğunu belirtiyorlar.

Doğumdan Sonra 'Hoşgeldin Bebek' Paketinizi Almayı Unutmayın!

Hoşgeldin bebek projesi nedir? Hoşgeldin bebek projesi başvuru aşaması neler? Hoşgeldin bebek projesi İstanbul içinde hangi ilçelerde dağıtılıyor?

Doğum Yapan Kadınlara Otel Konforunda Ücretsiz Anne Misafirhanesi!

Yenidoğanın Kordonunda Kimyasal Madde Tespit Edildi!

Yenidoğan bebeğin kordonunda 17 zararlı madde tespit edildi! Uzmanlar, hamilelikte makyaj ürünleri ve hamilelikte şampuan kullanımı hakkında uyarılar yaptı!

Yenidoğan Bebeklerin ilk Ağlamaları Ana Dillerine Göre Şekilleniyor

Yeni doğan bebeklerin ilk ağlamaları ana dillerine göre şekilleniyor. Yapılan bir araştırmada bebeklerin ağlamaları annelerin dilindeki melodi etkileniyor.