Haberler

Gebelikle ilgili gündemde olan tüm haberleri inceliyor bunun yanı sıra bilimsel ve sosyal gelişmeleri, yenilikleri sizler için araştırıyoruz.

Yenidoğanın Kordonunda Kimyasal Madde Tespit Edildi!

Yenidoğan bebeğin kordonunda 17 zararlı madde tespit edildi! Uzmanlar, hamilelikte makyaj ürünleri ve hamilelikte şampuan kullanımı hakkında uyarılar yaptı!

Bebeği 'El Ayak Ağız Hastası' Olan Ebeveynler İçin Önemli Uyarı!

El ayak ve ağız hastalığı için uzmanlardan uyarı geldi! El ayak ve ağız hastalığı tedavisi için antibiyotik kullanılmaması gerektiği söylendi.

İBB Yenidoğan Destek Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İBB yenidoğan destek paketi başvurusu Alo 153 hattından veya İstanbul Senin uygulamasından yapılabilir. Başvuru yapanların T.C Vatandaşı olması ve İstanbul'da ikamet etmesi gerekmektedir.

7 Aylık Hamile Doktor Koronavirüs Hastalarına Şifa Dağıtıyor

Makat Gelişlerde Artık Geleneksel Tıptan Yararlanılıyor!

7.500 Aileye Yenidoğan Seti Dağıtılacak!

Ücretsiz 'Anne Oteli' Hizmeti Yaygınlaşmaya Başladı!

Belediyeden Bebeklere Çifte Hediye!

Hoşgeldin bebek paketi veren belediyeler hangileri? Hoşgeldin bebek paketinde neler var? Hoşgeldin bebek paketine başvuru nasıl yapılır?

Devlet Tüp Bebek Tedavisinde Maddi Desteğini Arttırdı!

Sgk tüp bebek tedavisinin ne kadarını karşılıyor? Sgk tüp bebek şartları 2017 nedir? Sgk tüp bebek tedavisinde katılım payı ? Tüp bebek raporu nasıl alınır?

Tüp Bebek Tedavisinde Devlet Ne Kadar?

Tüp bebek tedavisinde devlet desteği 2017 yılında ne kadar oldu? Sgk tüp bebek tedavisinin ne kadarı karşılar? Tüp bebek devlet desteği 2017 şartları

Yenidoğan Bebeğin Kimliğini Çıkartmak İçin Nüfus Müdürlüğü'ne Gitme Devri Bitiyor!

Doktorlar Uyardı! 'Gebelikte Kullanılırsa Bebekteki Engel Riski Artar'