Zeynep Canbaş

Zeynep Canbaş

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinde Psikoloji bölümünü tam burslu okudum ve yüksek onur derecesiyle mezun olarak Psikolog oldum. Aynı üniversiteden pedagojik formasyon alarak Rehberlik alanında da öğretmenlik yapmaya hak kazandım. Çeşitli kurumlarda stajlar yaptım. Gönüllü faaliyetlerde yer aldım ve projelere katıldım. İlgi alanım olan çocuk psikolojisi başta olmak üzere kendimi geliştirebilmek amacıyla ek eğitimler aldım ve almaya devam ediyorum. Aynı zamanda Venüs Eğitim ve Danışmanlıkta psikoloji içerikli konularda online eğitimlerde yer almaktayım. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Adli Tıp ve Adli Bilimler Enstitüsü Sosyal Bilimler Anabilim Dalında yüksek lisans,İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi açıköğretim bölümünde lisans öğrencisiyim.

Psikolog Zeynep Canbaş Yazdı: Pandemi Döneminde Hamilelik

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs döneminde anne adaylarının psikolojisi üzerine etkisini Psikolog Zeynep Canbaş anlattı.

Psikolog Zeynep Canbaş Yazdı: Doğum Sonrası Depresyon

Doğum sonrası psikoloji ve doğum sonrası depresyon hakkında dikkat edilmesi gerekenleri Psikolog Zeynep Canbaş anlattı.

Hamilelikte Annenin Psikolojisi Bebeği Nasıl Etkiler?

Hamilelikte annenin psikolojisi bebeği etkiler mi? Psikolog Zeynep Canbaş, hamilelikte anne ve çocuk psikolojisi ile ilgili bilinmesi gerekenleri anlattı...