Seda Bakan'dan Hamileliği ile İlgili Özel Açıklamalar!

Seda Bakan'dan Hamileliği ile İlgili Özel Açıklamalar!
29 Mart 2019

Yaklaşık 4 aylık hamile olan Seda Bakan, gebeliği ile ilgili özel açıklamalarda bulundu!

Yaklaşık 6 ay sonra anne olacak olan Seda Bakan, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, hamileliği ile ilgili açıklamalar yaptı.

Seda Bakan Hamileliği Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Rol aldığı komedi filmleri ile milyonlarca insanın kalbinde taht kuran Seda Bakan, 4,5 yıl önce müzisyen Ali Erel ile mutlu bir yuva kurmuştu. Yoğun çalışma temposu nedeniyle sürekli çocuk yapmayı ertelediğini belirten Seda Bakan, nihayet müjdeli haberi geçtiğimiz ay vermişti. Yaklaşık 6 ay sonra bebeğini kucağına alacak olan oyuncu, önceki gün Bebek’te görüntülendi.

Seda Bakan'dan Hamileliği ile İlgili Özel Açıklamalar!

'Setlere Ara Vermeyeceğim'

Muhabirlerin, hamileliği ile ilgili yönelttiği soruları içtenlikle yanıtlayan Seda Bakan, ünlülerin doğum sonrasında birkaç yıl setlere ara verdiği hatırlatılınca ‘Ben ara vermem. İki sene ara  mı verilir, çok saçma. Emekli olayım daha iyi. Çalışmam lazım.’ şeklinde açıklama yaptı.

‘Kendimi Hamile Gibi Hissetmiyorum’

6 ay sonra doğum yapacak olan 33 yaşındaki oyuncu, her şeyin sağlıklı bir şekilde ilerlediğini söyledi. ‘Kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. Aş da ermiyorum. Şimdilik her şey yolunda.’ şeklinde açıklama yapan Seda Bakan’ın Eylül ayında doğum yapması bekleniyor.

Seda Bakan'dan Hamileliği ile İlgili Özel Açıklamalar!

Seda Bakan Bebeğinin Cinsiyetini Paylaşmadı

Bebeğinin cinsiyeti sorulduğunda ‘Sağlıklı olsun da, kız-erkek önemli değil’ diyen Seda Bakan, doğum yapacağı yere de henüz karar veremediğini belirtti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Lâle Çiçekleri kadeh biçiminde olan, türlü renklerde süs bitkisi.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.