9-12 Ay

9-12 aylık bebeğinizin artık biberonla tanışma zamanı geldi de geçiyor. Bu aylarda bebeğinizin beslenmesinden, bakımına, gelişim takibinden, sağlık kontrollerine kadar bilmeniz gereken pek çok bilgi burada.

Bebekler İçin Ispanak Püresi Tarifi (9 Ay ve Üzeri)

Bu yazımızda bebekler için ıspanak püresi tarifi verdik. Bebeklere ıspanak püresi tarifini 9. aydan itibaren yedirebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun!

Bebekler İçin Sebze Püresi Tarifi (7 Ay ve Üzeri)

Bebekler için sebze püresi tarifi, ek gıdaya başlamanın en iyi yollarından biridir. Bu yazımızda bebeklere sebze püresi tarifi verdik! Şimdiden afiyet olsun.

Bebeklere Karpuz Ne Zaman Verilir?

Bebeklere karpuz 6. aydan sonra verilebilir. Ancak bebeklere karpuz yedirmeden önce çekirdeklerini ayıklamak ve pürüzsüz hale gelene kadar ezmek gerekir.

Bebeklere Şeftali Ne Zaman Verilir?

Bebekler 6. aydan itibaren şeftali yiyebilirler. Peki, bebeklere şeftali nasıl verilir? Ek gıdaya yeni başlayan bebeklere şeftali pişirilip püre halinde verilmelidir.

Bebekler İçin Armut Püresi Tarifi (6 Ay ve Üzeri)

Bebekler 6. aydan sonra armut püresi yiyebilirler. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda bebekler için armut püresi tarifi verdik. Deneyeceklere şimdiden afiyet olsun!

Bebeklere Papatya Çayı Verilir mi? Faydaları, Dozu ve Yan Etkileri

Bebeklere papatya çayı 6. aydan sonra verilebilir. Ancak her bebeğin gelişim ve sağlık durumu aynı olmadığından bebekler için papatya çayı hazırlamadan önce doktora danışılmalıdır.

Bebekler İçin Havuç Püresi Tarifi (6 Ay ve Üzeri)

Sizler için hazırladığımız bu yazıda, bebekler için havuç püresi tarifi ve havuç tüketimiyle ilgili bilinmesi gerekenleri derledik. Keyifli okumalar!

Bebekler İçin Kabak Püresi Tarifi (6 Ay ve Üzeri)

Bebeklere kabak püresi 6. aydan itibaren yedirilebilir. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda bebekler için kabak püresi tarifi verdik. Hazırsanız tarife geçelim!

Bebeklere Elma Ne Zaman Verilir? Bebekler İçin Elma Püresi Tarifi

Bebeklere elma 6. aydan itibaren verilebilir. Bu yazımızda bebekler için elma püresi tarifi ve elma tüketimiyle ilgili diğer bilinmesi gerekenleri derledik.

Yılan Bebek Hastalığı Nedir? Belirtileri, Nedenleri ve Tedavisi

Harlequin iktiyoz olarak da bilinen yılan bebek hastalığı, nadir görülen genetik bir deri hastalığıdır. Bu yazıda yılan bebek sendromu belirtileri ve tedavisinden bahsettik.

Bebeklere Kayısı Ne Zaman Verilir? Bebekler İçin Kayısı Püresi Tarifi

Bebeklere kayısı 6. aydan sonra verilebilir Sizler için hazırladığımız bu yazıda bebekler için kayısı püresi tarifi verdik. Deneyeceklere şimdiden afiyet olsun!

Muzlu Bebek Pankeki: Bebekler İçin Muzlu Pankek Tarifi

Bebeklere muzlu pankek 7. aydan sonra verilebilir. Bu yazımızda bebekler için muzlu pankek tarifi verdik. İşte, muzlu bebek pankeki tarifi...