9-12 Ay

9-12 aylık bebeğinizin artık biberonla tanışma zamanı geldi de geçiyor. Bu aylarda bebeğinizin beslenmesinden, bakımına, gelişim takibinden, sağlık kontrollerine kadar bilmeniz gereken pek çok bilgi burada.

Bebeklerde Diş Çıkarma Sırası Nasıldır?

Bebeklerde diş çıkarma sırası genellikle alt ön dişler ile başlayıp üst ve alt büyük azı dişler ile son bulur. İlk dişler ise çoğu zaman 4 – 7 ay arası görünmeye başlar.

Bebeklerin Ateşi Nasıl Ölçülür?

Bebeklerde ateş neden olur, nasıl anlaşılır? Bebeklerin ateşi nereden ölçülür, makattan ateş nasıl ölçülür? İşte ateşi düşürmek için uygulanabilecek adımlar...

Orta Kulak Enfeksiyonu Nasıl Anlaşılır?

Orta kulak iltihabı bebeklerde sık görülür. Bu nedenle anneler orta kulak iltihabı nasıl geçer, belirtileri ve tedavisi nedir, ne zaman geçer gibi sorulara yanıt arar.

Bebeğimin Çabuk Yürümesi İçin Yürüteç Kullanmalı mıyım?

Bebeklerde yürüteç kullanımı ne zaman kaçıncı ayda başlar? Örümcek kullanmanın bebek için faydası yanında zararı vardır. Peki, bebekler yürüteç kullanmalımı

Doğal İçeriğe Sahip 7 Pişik Kremi!

En iyi pişik kremi hangisi sorusu, ebeveyn olduktan sonra anne babaların cevabını en çok aradığı soruların başında geliyor. Biz de bu yazımızda; sizlerden gelen önerilere göre en iyi pişik kremi markaları ve fiyatlarını sıraladık!

En Çok Tercih Edilen 10 Islak Mendil Markası!

En iyi ıslak mendil hangisi sorusu, ebeveyn olan herkesin cevabını aradığı bir konuyu oluşturuyor. Peki, yenidoğan bebekler için en iyi ve doğal ıslak mendil markası hangisi?

Süt Kanallarınızı Açmanın En İyi Yolu: Meme Masajı

11 Bebek Bezi Markasını Sizler İçin İnceledik!

En iyi kaliteli ve pişik yapmayan bebek bezi var mı? Bebek bezi fiyatları 2020 yılında ne kadar? Bütün bebek bezi markalarını sizler için tek tek inceledik!

En Çok Tercih Edilen 10 Bebek Deterjanı!

En iyi bebek deterjanı markası hangisi? En doğal ve organik bebek deterjanı markaları ve güncel fiyatlarını sizler için araştırdık!

Bebek Gibi Bir Uyku İçin En İyi 9 Bebek Yatağı!

En iyi bebek yatağı markası hangisi sorusu, bebek bekleyen çoğu anne baba adayının merak ettiği konulardan birini oluşturuyor. Çünkü bebek yatağı, doğumdan önce alınması gerekenler arasında bulunuyor.

En Güvenli 13 Oto Koltuğu!

En iyi bebek oto koltuğu hangisi? En kaliteli oto koltuğu markalarını ve annelerin bebek oto koltuğu tavsiyelerini derledik!

Kullanan Her Annenin Memnun Kaldığı 13 Mama Sandalyesi!

En iyi mama sandalyesi hangisi sorusu, bebeği ek gıdaya başlayan birçok anne babanın cevabını aradığı bir konudur. Biz de sizler için piyasadaki en kaliteli mama sandalyelerini araştırdık!