Pelin Akil’den Takipçilerine ‘İşime Karışmayın’ Ricası

Pelin Akil’den Takipçilerine ‘İşime Karışmayın’ Ricası
16 Mayıs 2019

Nisan ayında ikizlerini dünyaya getiren Pelin Akil, doğumdan sonra kendisini eleştiren takipçilerine çektiği video ile cevap verdi.

Nisan ayında ikizleri Alin ve Lina’yı kucağına alan Pelin Akil, doğumdan sonra kendisini sürekli eleştiren takipçilerine sosyal medya hesabı üzerinden uyarıda bulundu.

Pelin Akil Bebekleri ile İlgili Gelen Eleştirilere Yanıt Verdi

Hamileliği boyunca sosyal medya hesabı üzerinden bol bol paylaşım yapan ve deneyimli takipçilerinin önerilerini dikkate alan Pelin Akil, bu tutumunda biraz değişikliğe gitti. Özellikle doğumdan sonra sık sık bu tarz uyarılar aldığını belirten Pelin Akil, son olarak çocuklarının ayağına çorap giydirmemesi sebebiyle eleştirildi. Hamileyken, benzer deneyimleri yaşayan oyuncu arkadaşlarının konuyla ilgili dert yandığını, ancak şimdi onları daha iyi anladığını söyleyen Akil, çektiği bir videoda takipçilerinden daha hassas olmalarını rica etti.

Pelin Akil’den Takipçilerine ‘İşime Karışmayın’ Ricası

‘Ben Çocuğumu Böyle Büyütüyorum’

Önceki gün bebeğinin ayaklarının göründüğü bir video paylaşan Pelin Akil, takipçilerinden çok sayıda eleştiri aldı. Çocuğuna çorap giydirmediği için eleştiri oklarının hedefi olan güzel oyuncu, çektiği bir video ile konuya açıklık getirdi. ‘Yeni anneler sosyal medyadan hep eleştirildiğine dair videolar çekip yayınlıyordu. Ben de şaşırıyordum. Aynı şeyi ben yaşıyorum şimdi. Yapmayın Allah aşkına, oda şu an 25 derece. Bebeklerin ihtiyacı yok, ayakları çıplak olmalı. Ben böyle düşünüyorum. Tabii ki herkesin düşüncesi kendine. Ben çocuğumu böyle büyütüyorum. Odanın ısısı gayet iyi.’ şeklinde açıklama yapan oyuncunun ikizleri 1 aylık olmak üzere.

Pelin Akil’den Takipçilerine ‘İşime Karışmayın’ Ricası

Doğa Rutkay da Eleştirilmişti

Çocuklarına çorap giydirmediği için eleştirilen bir diğer isim de geçtiğimiz Temmuz ayında ikizleri Piraye ve Rutkay Kerim'i kucağına alan Doğa Rutkay olmuştu. Eleştirilerin sayısı artınca bebeklerinin hemşiresi ile video çekip sosyal medya hesabından yayınlayan oyuncu, çocuklarının hissederek öğrenmesi için böyle bir yol izlediğini ifade etmişti.

Pelin Akil’den Takipçilerine ‘İşime Karışmayın’ Ricası

Anne Bebek Markalarının Radarına Girdi

2016 yılında oyuncu Anıl Altan ile evlenen Pelin Akil, Nisan ayının son günlerinde ikizlerini dünyaya getirmişti. İstanbul'daki özel bir hastanede doğum yapan 33 yaşındaki oyuncu, anne-bebek markalarının radarına girdi. Pek çok firmadan reklam teklifi alan oyuncu, bir süre daha bebekleri ile vakit geçirmeyi planlıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl