• gebe.com
  • /
  • Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki… Kimse 2 Hafta Önce Doğum Yaptığına İnanmadı!

Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki… Kimse 2 Hafta Önce Doğum Yaptığına İnanmadı!

2 hafta önce bebeğini kucağına alan Eylül Öztürk, kısa sürede formuna kavuştu.

Geçtiğimiz hafta oğluna kavuşan sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, doğumdan 2 hafta sonra paylaştığı fotoğrafla herkesi şoke etti.

Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki… Kimse 2 Hafta Önce Doğum Yaptığına İnanmıyor!

Birkaç yıl öncesinin popüler uygulaması Vine sayesinde adını duyuran ve sosyal medyada fenomen bir isim haline gelen Eylül Öztürk, yaklaşık 2 sene önce Barış Kenan Öztürk ile evlenmişti. 5-6 ay önce, sunuculuk yaptığı programda hamile olduğunu açıklayan Öztürk, hamilelik serüvenini 2 hafta önce tamamlamış, bebeğini kucağına almıştı. Amerika’da doğum yapan bir erkek bebek annesi olan Eylül Öztürk, önceki gün sosyal medya hesabından öyle bir fotoğraf paylaştı ki, kimseyi 2 hafta önce doğum yaptığına inandıramadı!

'Yapım Böyle'

Yaklaşık 2 hafta önce anne olan Eylül Öztürk, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla olay oldu. Paylaşımında eski formuna kavuştuğu görülen fenomen isim, fotoşop iddialarına ise ‘Kimseyi kandırmıyorum, yapım böyle. Ayrıca yediklerime dikkat ediyorum ve düzenli olarak spor yapıyorum.’ şeklinde cevap verdi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol