Ece Vahapoğlu’ndan İlk Bebekli Paylaşım!

Ece Vahapoğlu’ndan İlk Bebekli Paylaşım!
28 Haziran 2019

4,5 aylık hamile olan Ece Vahapoğlu'ndan ilk paylaşım geldi!

Aralık ayında 8 haftalık bebeğini kaybeden Ece Vahapoğlu, hamile olduğunu önceki gün açıklamıştı. Hem ünlülerden hem de hayranlarından çok sayıda tebrik mesajı alan ünlü gazeteci, sosyal medya hesabından ilk hamilelik pozunu paylaştı!

Hamile Ece Vahapoğlu’ndan Bebekli İlk Paylaşım Geldi!

Gazeteci kimliği ile tanınan, aynı zamanda çeşitli programlarda sunuculuk yapıp, yazarlıkla da ilgilenen Ece Vahapoğlu, 3 yıllık erkek arkadaşı Cihan Alpay ile geçtiğimiz yıl dünyaevine girmişti. Evlilikten kısa bir süre sonra çocuk sahibi olacaklarını açıklayan çift, ne yazık ki 8 haftalıkken bebeklerini kaybetmişti. Oldukça zorlu günler geçiren Ece Vahapoğlu, önceki gün yeniden hamile olduğunu duyurmuştu. Katıldığı bir televizyon programında güzel haberi paylaşan Vahapoğlu, dün de sosyal medya hesabından ilk bebekli pozunu yayınladı!

Ece Vahapoğlu’ndan İlk Bebekli Paylaşım!

Göbek Değil Bebek!

Mutluluğunu sosyal medya hesabından yayınladığı bir fotoğrafla paylaşan ünlü gazeteci, açıklamaya şu metni ekledi; ‘Göbek değil bebek. Hamileliğimi neredeyse yarıladım. Karnımı fark edenlerin özel mesajlarına artık yetişemediğim için bu güzel gelişmeyi bugün 4,5 aylık halimle paylaşıyorum.’ Ünlü gazetecinin bu paylaşımı binlerce beğeni alırken, sanat ve cemiyet hayatından pek çok kişi tebrik mesajlarını iletti.

Ece Vahapoğlu’ndan İlk Bebekli Paylaşım!

Bebeğinin Cinsiyetini Açıklamadı

Gebeliğinin 19. haftasında olan Ece Vahapoğlu, bebeğinin cinsiyetine dair bir açıklamada bulunmadı. Kasım ayında doğum yapması planlanan ünlü sunucu, sağlıklı bir gebelik süreci için şu aralar kendisini yogaya verdi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.