Pelin Akil’in Korku Dolu Anları!

Pelin Akil’in Korku Dolu Anları!
10 Nisan 2019

İkizlerini kucağına almasına az bir zaman kalan Pelin Akil, Bağdat Caddesi'nde korku dolu anlar yaşadı.

Doğum yapmasına sayılı günler kalan Pelin Akil, geçtiğimiz gün korku dolu anlar yaşadı! İkiz bebek bekleyen ünlü oyuncu, o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Pelin Akil’in Korku Dolu Anları!

2016 yılında oyuncu Anıl Altan ile nikâh masasına oturan Pelin Akil, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda açıklamıştı. Üstelik ikiz bebek bekleyen güzel oyuncu, önceki gün eşi ile gittiği kahvaltıda korku dolu anlar yaşadı. Bağdat Caddesi’nde şahit olduğu cinayeti sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu, başından geçen korkunç olayı şu şekilde aktardı; ‘Az önce Bağdat Caddesi’nde silahli bir adam, başka bir adamı vurdu. Adam oracıkta hayatını kaybetti. Etraf şu an curcuna… Can almak, Allah’ın verdiği bir cana başkasının son vermesi bu kadar kolay mı? Çok üzücü ve korkunç. Allah herkesin kalbine güzellik versin.’

Pelin Akil’in Korku Dolu Anları!

İkizlerin İsmi Belli Oldu!

Geçtiğimiz günlerde bir farklılık yaparak Baby Shower partisi yerine Çay Partisi düzenleyen Pelin Akil, ikizlerinin ismini de açıklamıştı. İki kız annesi olmaya hazırlanan Pelin Akil, ikizlerine Alin ve Lina isimlerini vereceğini söylemişti. İsimleri açıklanmadan önce sosyal medya hesapları açılan ikizlerin, henüz doğmamış olmalarına rağmen 28 bini aşkın takipçisi bulunuyor.

Pelin Akil’in Korku Dolu Anları!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.