• gebe.com
  • /
  • Özlem Ada Şahin’i Görenler ‘Bu Nasıl Hamilelik’ Diyor!

Özlem Ada Şahin’i Görenler ‘Bu Nasıl Hamilelik’ Diyor!

2 ay sonra bebeğini kucağına alacak olan Özlem Ada Şahin'i görenler gözlerine inanamıyor!

7 aylık hamile olan Özlem Ada Şahin, önceki gün bir AVM’de görüntülendi. Fit görüntüsüyle dikkat çeken ünlü model, yalnızca 6 kilo aldığını söyledi.

Özlem Ada Şahin’i Görenler ‘Bu Nasıl Hamilelik’ Diyor!

Pop müzik sanatçıcı Berkay ve 7 aylık hamile eşi Özlem Ada Şahin, önceki günlerde bir AVM’de görüntülendi. Akşamüzeri geldikleri AVM’den kızları için alışveriş yapan ikili, magazin muhabirlerinin sorularını da ayaküstü yanıtladı. ‘Anneler Günü için eşime küçük bir hediye almaya geldim. Her şey gayet yolunda ilerliyor.’ diyen Berkay,  Ramazan’dan sonra yoğun bir konser maratonuna başlayacağını açıkladı.

Sadece 6 Kg Aldı!

Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin ise formda vücuduyla dikkat çekti. ‘Arya’ya hamile olduğum zaman 23 kilo almıştım. Şimdi ise 6 kg aldım. Arya fazla hareketli bir çocuk. Onunla ilgilenmekten bu kez fazla kilo almadım. Bebeğin sağlık durumu gayet iyi. Doğuma çok az kaldı, heyecanla bekliyoruz.’ şeklinde açıklama yaptı. Daha önceki röportajında karbonhidratı tamamen kestiğini açıklayan Özlem Ada Şahin’in, Temmuz ayında doğum yapması bekleniyor.

Bebeğin İsmi Belli!

Temmuz ayında doğum yapması beklenen Özlem Ada Şahin’in bebeğinin cinsiyeti geçtiğimiz aylarda belli olmuştu. İkinci kez kız bebek annesi olmaya hazırlanan Özlem Ada Şahin, kızına Zeynep ismini verecek.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol