Kızıyla Hastane Çıkışında Görüntülendi!

Kızıyla Hastane Çıkışında Görüntülendi!
24 Aralık 2020

Ekim ayının ortalarında doğum yapan Sinem Kobal, önceki gün kızı Lalin ile birlikte rutin doktor kontrolünden çıkarken görüntülendi.

Ekim ayının ortalarında doğum yapan Sinem Kobal, önceki gün kızı Lalin ile birlikte rutin doktor kontrolünden çıkarken görüntülendi.

Lalin Bebek Doktor Kontrolünden Çıkarken Görüntülendi

Selena adlı dizi ile kariyerinde önemli bir dönüm noktası yaşayan Sinem Kobal, meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 yılında dünya evine girmişti. Cunda Adası’nda evlenen çift, Ekim ayında ilk kez anne baba olmanın heyecanını yaşadı. Taksim’deki özel bir hastanede normal doğum ile bebeğini dünyaya getiren Kobal, kızına “kırmızı olan” anlamına gelen Lalin ismini verdi. Pandemi sebebiyle uzun bir süredir evden çıkmayan ünlü oyuncu, önceki gün bebeğinin rutin muayenesi için geldiği hastaneden çıkarken görüntülendi. Kızının aşılarını da yaptıran Kobal’a eşi Kenan İmirzalıoğlu eşlik etti. Lalin’in görüntülenmemesi için büyük bir çaba sarf eden çift, havanın soğuk olması sebebiyle röportaj vermeden hızlıca araçlarına yöneldi.

Kızıyla Hastane Çıkışında Görüntülendi!

Eski Formuna Kavuştu

Kısa bir süre önce doğum yapmış olmasına rağmen hızlıca eski formuna kavuşan Sinem Kobal, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Fiziğine dikkat eden ünlü oyuncu, online spor dersi alarak zayıflıyor. Pandemi sebebiyle dışarı çıkmaya çekinen Kobal'ın, internet üzerinden pilates dersleri aldığı biliniyor. Ayrıca beslenmesine de dikkat eden oyuncu, ünlü bir beslenme uzmanı tarafından hazırlanan özel diyeti uyguluyor.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.