İpek Tanrıyar Doğum Yaptı! İşte Oğlu ile İlk Fotoğrafı

İpek Tanrıyar Doğum Yaptı! İşte Oğlu ile İlk Fotoğrafı
24 Haziran 2020

Ünlü anneler kervanına bir isim daha katıldı!

Eski manken ve oyuncu İpek Tanrıyar doğum yaptı! Dün öğlen saatlerinde bebeğini kucağına alan ünlü isim, güzel haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

İpek Tanrıyar Doğum Yaptı

Ekranların sevilen ismi İpek Tanrıyar, yaklaşık iki sene önce Murat Evler ile hayatını birleştirmişti. Çok geçmeden hamile olduğu iddia edilen oyuncu, katıldığı bir magazin programında haberlerin doğru olduğunu açıklamıştı. Gebeliğinin son 4 ayını karantinada geçiren ve doktor kontrolü dışında dışarı adım atmadığını belirten Tanrıyar, dün öğle saatlerinde anne oldu. Florya’daki özel bir hastanede doğum yapan oyuncu, bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına aldı.

Oğluna Aras İsmini Verdi

İlk kez anne olan İpek Tanrıyar, mutluluğunu sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı; ‘Sevgili dostlarım, bugün saat 13:57’de bebeğimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldık. Sağlık durumumuz gayet iyi. Görmek isterseniz biz misafir severiz, bekleriz.’ Bir erkek bebek annesi olan 40 yaşındaki oyuncu, oğluna Aras ismini verdi.

İpek Tanrıyar Doğum Yaptı! İşte Oğlu ile İlk Fotoğrafı

İpek Tanrıyar Kimdir?

1980 doğumlu olan İpek Tanrıyar, Trakya Üniversitesi’nde turizm üzerine eğitim aldı. Mezun olduktan bir süre sonra modellik için Milano’ya gitti. Türkiye’ye döndüğünde ise oyunculuğa adım attı. İlk dizisi Karete Can’da Melis karakterini canlandıran Tanrıyar, Bir Tatlı Huzur ve Sıla gibi bilinen yapımlarda rol aldı. İki sene önce Murat Evler ile evlenen oyuncu, dün öğle saatlerinde anne oldu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Yabalak 1. Yabancı. 2. Issız kır,ova. 3. Dışan, başka ülke, gurbet. 4. Ekin Tarlası.