Gigi Hadid’e Gelen Yorumlara Hadise’den Tepki!

Gigi Hadid’e Gelen Yorumlara Hadise’den Tepki!
22 Mayıs 2020

Hadise, Gigi Hadid'e gelen eleştirilere çok sert tepki verdi!

Hadise, 6 aylık hamile olan Gigi Hadid’in makyajsız görüntüsüne yapılan çirkin yorumlara sert tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından hem Türkçe hem de İngilizce açıklama yapan şarkıcı, ‘Sıkıldım gereksiz yorumlarınızdan!’ dedi.

Gigi Hadid’e Gelen Yorumlara Hadise’den Tepki!

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid’in geçtiğimiz haftalarda hamile olduğu iddia edilmişti. Genç model, kısa bir süre sonra Jimmy Fallon’un programına katılarak iddiaların doğru olduğunu söylemişti. Şimdilerde hamileliğinin 6. ayını geride bırakan Gigi Hadid, birkaç gün önce katıldığı bir Instagram canlı yayını ile tekrar gündeme geldi. Yayından sonra kimileri Hadid’in makyajsız halinin çirkin olduğunu söylerken, kimileri de ünlü modelin yüzünün çok şiş olduğunu ve dolgu yaptırmış olabileceğini iddia etti. Bu çirkin yorumlara tepki gösteren ilk isim ise Hadise oldu!

Gigi Hadid’e Gelen Yorumlara Hadise’den Tepki!

‘Hakaretlerinizden Çok Sıkıldım’

Instagram hesabından hem Türkçe hem de İngilizce açıklama yapan Hadise, tepkisini şu sözlerle dile getirdi: ‘Hamile bir kadına, sırf yüzü yorgun diye neden diğer kadınlar alay edercesine yorum yapıyor? Gerçekten anlamıyorum. Bu gereksiz yorumlarınızdan ve hakaretlerinizden çok sıkıldım. Korona sürecinde yaşadıklarımız, iyilik adına size hiçbir şey katmamış anlaşılan, çok yazık!’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.