Gamze Karaman Doğum Yaptı!

Gamze Karaman Doğum Yaptı!
08 Temmuz 2018

Eski Türkiye Güzeli Gamze Karaman doğum yaptı! Önceki gün bebeğine kavuşan Gamze Karaman, oğluna Yaman ismini verdi.

Geçtiğimiz ay doğacak olan bebeği için görkemli bir Baby Shower partisi düzenleyen Gamze Karaman doğum yaptı! İlk kez anne olan eski manken, doğum yaptığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Gamze Karaman Doğum Yaptı!

Gamze Karaman, 2017’de, iş adamı sevgilisi Nedim Keçeli ile hayatını birleştirmişti. Ünlü çift, İtalya’nın başkenti Roma’da, oldukça gösterişli bir düğün yapmıştı. Günlerce gündemden düşmeyen, ünlülerin akın ettiği düğün sonrasında, Gamze Keçeli’nin ara ara gebe olduğu iddia edilse de mutlu çift, ailelerinin kalabalıklaşacağını Kasım ayında açıklamıştı. Gayet keyifli ve sağlıklı bir gebelik süreci yaşayan Karaman, sonunda 9 aylık maratonu bitirdi ve bebeğine kavuştu! Önceki gün doğum yapan Gamze Karaman, doğum yaptığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Gamze Karaman Doğum Yaptı!

Gamze Karaman'ın Bebeğine Yaman İsmini Verdi

2003 yılında Türkiye Güzeli seçilen Gamze Karaman önceki gün doğum yaptı. Bir erkek bebek annesi olan 36 yaşındaki Gamze Karaman oğluna Yaman ismini verdi. TDK’da yer alan anlamına göre Yaman, güç, etki veya beceri bakımından alışılmışın üstünde olan kimse demek.

Gamze Karaman Doğum Yaptı!

Arkadaşı Açıkladı

Doğum yaptıktan sonra Gamze Karaman’ı hastanede ziyaret eden Zuhal Yalçın, mutlu haberi İnstagram hesabından duyurdu. Paylaşımına ’07.07… Melekler Yamaniko’yu getirmişler. Kuzum annelik sana çok yakıştı. Analı, babalı, sağlıklı büyütün minik kuzunuzu.İnşallah ömrü bahtı çok güzel olur.’ açıklamasını ekledi. Bu paylaşımdan kısa bir süre sonra Gamze Karaman da kendi hesabından paylaşım yaparak müjdeli haberi sevenleriyle paylaştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.