Bebeğin İsmi Sonunda Belli Oldu!

Bebeğin İsmi Sonunda Belli Oldu!
04 Mart 2019

Doğum yapmasına bir buçuk ay kalan Fahriye Evcen, bebeğinin ismine sonunda karar verdi!

Doğum yapmasına az bir zaman kalan Fahriye Evcen, bebeğinin ismine karar verdi! İsim konusunda aylardır kararsızlık yaşayan Fahriye Evcen, oğluna ‘Karan’ ismini verecek. Peki Karan ne demek? Detaylar yazımızda!

Fahriye Evcen’in Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

2017 yılında oyuncu Burak Özçivit ile hayatını birleştiren Fahriye Evcen, doğum için geri sayıma başladı. Bebeğine vereceği isim konusunda uzun bir süre kararsızlık yaşayan ünlü oyuncu, sonunda aradığı ismi buldu! Erkek bebek annesi olmaya hazırlanan Fahriye Evcen, oğluna ‘Karan’ ismini verecek. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bebeğinin ismini duyuran Evcen, fotoğrafa ‘seni bekliyoruz meleğim’ notunu ekledi. İsme karar verir vermez oğullarına İnstagram hesabı açan ünlü çift, arabalarının plakasını da ‘KAR’  olarak değiştirdi.

Bebeğin İsmi Sonunda Belli Oldu!

Karan Ne Demek?

Fahriye Evcen, bebeğine Karan ismini vereceğini açıkladıktan sonra ismin anlamı da merak edilir oldu. Peki, Karan ne demek? Karan; yürekli, yiğit, kahraman, sözünün eri ve karanlık anlamlarına gelmektedir.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi Gerçekleştirdi

Hamileliğini gözlerden uzak yaşayan Fahriye Evcen, geçtiğimiz hafta kontrol için gittiği hastaneden çıkarken ilk kez karnı burnunda görüntülenmişti. Hamileliğini ölümsüzleştirmek isteyen ünlü oyuncu, gebeliğinin son haftalarında profesyonel fotoğraf çekimi de gerçekleştirdi. Fotoğrafları İnstagram’ın hikâyeler bölümünden paylaşan Fahriye Evcen, doğumu Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede yapacak. Ünlü çiftin Nisan ayının ortalarında bebeklerine kavuşması planlanıyor.

Bebeğin İsmi Sonunda Belli Oldu!

Projelere Ara Verdi

Bir tekstil firmasının marka yüzü olan Fahriye Evcen, hamileliği nedeniyle firmayla çalışmaya ara vermişti. Gelen dizi/film projelerini de tek tek geri çeviren güzel oyuncu, bebeği doğduktan sonra bir müddet daha ekranlarda görünmeyecek ve tüm ilgisini oğlu Karan’a verecek.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl