• gebe.com
  • /
  • Mustafa Sandal'ın Eski Eşiyle İlgili Şok İddia!

Mustafa Sandal'ın Eski Eşiyle İlgili Şok İddia!

Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic hamile mi?

Geçtiğimiz Temmuz ayında Mustafa Sandal ile 10 yıllık evliliğini sonlandıran ve ardından iş insanı Saadettin Saran ile yeni bir beraberliğe adım atan Emina Jahovic hamile mi?

Emina Jahovic Hamile mi?

Mustafa Sandal ile 10 yıllık evliliğini geçtiğimiz aylarda noktalayan Emina Jahovic, kısa bir süre sonra iş insanı Saadettin Saran ile yeni bir birlikteliğe başlamıştı. Bu beraberliği yakın markaja alan Sırp basını, ünlü çift hakkında bir iddia ortaya attı. Ülkenin en yüksek tirajlı gazetesi Blic, 37 yaşındaki Emina Jahovic’in 4 aylık hamile olduğunu öne sürdü.

Emina Jahovic’ten Yanıt Gecikmedi

Sırp basınında çıkan haberlerle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Emina Jahovic, ‘Sırp basınında çıkan ve daha sonra Türk basınına da yansıyan hamile olduğuma dair haberler kesinlikle yasaktır. O haberi yapan gazete hakkında hukuksal süreci başlattık. Lütfen bu tip aslı astarı olmayan haberlere itibar etmeyin. Şu anda gayet mutluyum ve çocuklarımı etkileyecek yalan haberlerden sakınılması konusunda herkesin hassasiyet göstermesini rica ediyorum.’

Temmuz Ayında Boşandılar

2008 yılının başlarında ünlü popçu Mustafa Sandal ile dünya evine giren Emina Jahovic’in, bu evlilikten Yaman ve Yavuz adında iki oğlu bulunuyor. Ünlü çift, geçtiğimiz sene Temmuz ayında anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol