Didem Uzel: ‘Evde Kocaman Bir Boşluk’

Didem Uzel: ‘Evde Kocaman Bir Boşluk’
06 Eylül 2018

Eski manken Didem Uzel’in 2 yaşındaki oğlu Aslan okula başladı! Oğlundan ayrı kalmaya alışamayan Uzel, sosyal medya hesabından takipçilerine içini döktü!

Didem Uzel: ‘Evde Kocaman Bir Boşluk’

Didem Uzel ile finansçı Selim Sarı 2012 yılında hayatlarını birleştirmişti. 2016 yılında ailelerine yeni bir üyenin katılacağını duyuran mutlu çift, Aslan ismini verdikleri oğullarını kucaklarına almıştı. Evlilikten sonra kariyerine nokta koyan ve bir süre Amerika’da yaşayan Didem Uzel, önceki gün sosyal medyadan takipçileriyle dertleşti. 2 yaşına giren oğlunu okula yazdıran ünlü isim, verdiği karardan mutluluk duysa da oğlunun özlemine katlanamamaktan dert yandı.

Didem Uzel: ‘Evde Kocaman Bir Boşluk’

Oğlu Aslan’ın ilk okul gününde eşi ile birlikte oğlunu yalnız bırakmayan Didem Uzel, duygularını şu cümleler ile ifade etti: ‘ Okulun ilk günü… Heyecanla uyandı, giyindi. Günlerdir okulun şahane bir yer olduğunu anlattık. Gittiğinde mutluydu çünkü dayyoları da yanındaydı. (Dinozor oyuncakları) Biraz saçını okşayıp öptük. ‘Dayyolara ot almaya gidiyoruz markete ama geleceğiz seni almaya’ dedik. Önce bir baktı, düşündü; sonra tamam dedi. Sıkıca dinosuna sarıldı, el salladık çıktık. Peşimizden kapılara bakındı, koştu. Kameralardan baktık, ama ağlamadı. Şimdi orada neler oluyor bilmiyorum. Hiç alışık olmadığım bir sessizlik içinde oturdum, tavana bakıyorum. İçimde acayip bir his. Sanki dışarı çıkarken cüzdanımı evde unutmuş veya evin anahtarını kaybetmişim de bir daha eve giremeyecekmişim gibi. Duygusal değil yani, evde koca bir boşluk. Biz İstanbul’a geldiğimizde babası ne durumda oluyor, şimdi daha net anladım.

Didem Uzel: ‘Evde Kocaman Bir Boşluk’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.