Ceyda Ateş’ten 30. Hafta Pozu

Ceyda Ateş’ten 30. Hafta Pozu
22 Eylül 2020

Hamileliği ile ilgili sık sık sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ceyda Ateş, son olarak 30. haftaya özel bir poz yayınladı.

Hamileliği ile ilgili sık sık sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ceyda Ateş, son olarak 30. haftaya özel bir poz yayınladı. Doğum için geri sayıma başlayan oyuncunun, Aralık ayının ilk günlerinde bebeğini kucağına alması bekleniyor.

Ceyda Ateş’ten 30. Hafta Pozu!

Adını Feriha Koydum, Yılanların Öcü ve O Hayat Benim gibi başarılı dizilerle yıldızı parlayan Ceyda Ateş, iş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında hayatını birleştirmişti. Evlendikten sonra Amerika’ya yerleşen ve yalnızca kısa süreli projeler için Türkiye’ye gelen oyuncu, birkaç ay önce bebek beklediğini açıklayarak hayranlarına büyük bir mutluluk yaşatmıştı. Hamileliğini öğrendiği günden bu yana sık sık sosyal medya hesabından paylaşım yapan ve takipçileriyle fikir alışverişinde bulunan ünlü oyuncu, son olarak 30. haftaya özel bir poz yayınladı.

Doğum İçin Geri Sayım Başladı

Birkaç ay önce hamile olduğunu açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk yaşatan Ceyda Ateş, doğum için geri sayıma başladı. Hamileliğinin başından beri sosyal medya hesabını aktif kullanan oyuncu, 30. haftaya girdiğini duyurdu. “Hamileliğinizin üçüncü döneminde neler yaşadınız?” sorusuyla fotoğrafını yayınlayan Ateş, takipçilerinin deneyimlerini dinlemeyi ihmâl etmedi.

Ceyda Ateş’ten 30. Hafta Pozu

Talia İsmini Verecek

Aralık ayının ilk günlerinde bebeğini kucağına alması beklenen Ceyda Ateş, kız bebek annesi olmaya hazırlanıyor. Evde düzenledikleri partiyle bebeğinin cinsiyetini öğrenen oyuncu, kızına Talia ismini vermeyi planlıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah