Burcu Kara’nın Bebeği Ali Çınar 1 Yaşında!

Burcu Kara’nın Bebeği Ali Çınar 1 Yaşında!
04 Eylül 2018

Burcu Kara'nın oğlu Ali Çınar 1 yaşında! Ünlü oyuncu, bebeğinin doğum gününü, evinin bahçesinde yakın dostlarının katıldığı bir partiyle kutladı.

Burcu Kara, oğlu Ali Çınar’ın ilk yaş gününü 50 kişilik bir parti organizasyonuyla kutladı. Ünlü oyuncu, doğum gününe ait fotoğrafları sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşmayı da ihmâl etmedi.

Burcu Kara’nın Bebeği Ali Çınar 1 Yaşında!

Haziran Gecesi adlı dizi ile tanıdığımız güzel oyuncu Burcu Kara, 2016’da yönetmen sevgilisi Fırat Doğu Parlak ile evlenmişti. Belçika’nın başkenti Brüksel’de dünya evine giren mutlu çift, tanışma yıldönümleri olan 19 Şubat’ta nikâh masasına oturmuştu. Kısa bir süre sonra müjdeli haberi paylaşan Burcu Kara, hamile olduğunu açıklamıştı. Sağlıklı bir gebelik sürecinden sonra geçtiğimiz Eylül ayında doğum yapan Burcu Kara, önceki gün oğlunun 1. yaşını kutladı!

Burcu Kara’nın Bebeği Ali Çınar 1 Yaşında!

'Sağlıklı Ol, Var Ol, Hep Ol Oğlum'

Sadece yakın dostları ve aile üyelerinin katıldığı partiyi evinin bahçesinde düzenleyen Burcu Kara, oğlunun doğum gününü sosyal medya hesabından da kutladı. İşte Burcu Kara’nın o kutlaması; ‘ Ali’ciğim, bugün senin sayesinde şahane bir gün daha yaşadık. Ailemiz ve dostlarımızla katlandı 1. Yaş mutluluğumuz. Evimiz, senin vesilenle kocaman bir sevgi bahçesine döndü. Sağlıklı ol, var ol, hep ol oğlum. İyi ki doğdun.’

Burcu Kara’nın Bebeği Ali Çınar 1 Yaşında!

İkinci Çocuk Her An Gelebilir

Geçtiğimiz aylarda, reklam yüzü olduğu bir markanın lansmanında objektif karşısına geçen Burcu Kara, muhabirlerin sorularını da yanıtlamıştı. ‘İkinci çocuğu düşünüyor musunuz?’ sorusuna olumlu yanıt veren Burcu Kara anneliği çok sevdiğini belirterek ‘Çocukları her zaman severdim, anne olunca daha da çok sevmeye başladım. Ruhen ikinci çocuğa hazırım.’ şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.