Can Bebek Dünyaya Geldi!

Beyza Şekerci doğum yaptı, ünlü oyuncu Engin Hepileri baba oldu!

Geçtiğimiz günlerde mükemmel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirerek hamileliğini ölümsüzleştiren ünlü Beyza Şekerci doğum yaptı! Oyuncu Engin Hepileri baba oldu!

Engin Hepileri Baba Oldu!

Kampüsistan, İntikam ve Yaprak Dökümü gibi başarılı yapımlarda rol alarak oyunculuktaki başarısını kanıtlayan Engin Hepileri, 2015 yılında kendisi gibi oyuncu olan Beyza Şekerci ile dünya evine girmişti. Birkaç ay önce ailelerine yeni bir üyenin katılacak olmasını müjdeleyen çift, mutlu sona ulaştı. Beyza Şekerci, 5 Ekim Cuma günü saat 08:44’te bebeğini kucağına aldı!

Bebeğin İsmi ‘Can’ Oldu

Bir erkek bebek annesi olan Beyza Şekerci, oğluna Can ismini verdi. Can bebeğin 3 kilo 250 gram doğdu, anne ve bebeğin gayet sağlıklı oldukları öğrenildi.

Hamileliğini Ölümsüzleştirdi

Hamileliğinin son günlerinde harika bir fotoğraf çekimi gerçekleştiren Beyza şekerci, o kareleri sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Doğumdan birkaç gün önce de oğulları Can’ın gelecek olmasını kutlayan çift, tüm aile bireylerinin katıldığı bir kahvaltı planladı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol