Han Bebek İlk Kez Görüntülendi!

Han Bebek İlk Kez Görüntülendi!
03 Temmuz 2020

Mart ayında doğum yapan Bergüzar Korel, Han ismini verdiği oğlu ile birlikte ilk kez görüntülendi.

Mart ayında ikinci kez anne olan Bergüzar Korel, bebeği Han ile birlikte ilk kez görüntülendi. Pandemi nedeniyle uzun süredir dışarı çıkmayan ünlü oyuncu, Etiler’deki bir mekânda uzun süredir görmediği arkadaşlarıyla hasret giderdi.

Bergüzar Korel Bebeği Han ile Birlikte İlk Kez Görüntülendi!

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, birlikte rol aldıkları Binbir Gece adlı dizide tanışıp 2009 yılında nikâh masasına oturmuştu. Bir yıl sonra oğulları Ali’yi kucaklarına alan çift, her zaman ikinci çocuğu düşündüklerini söylüyor ancak yoğun çalışma temposu nedeniyle ertelemek zorunda kaldıklarını belirtiyordu. Derken, mutlu çiftten geçtiğimiz yaz sonu güzel haber gelmişti. İkinci kez anne olacağını açıklayan Bergüzar Korel, Mart ayında bebeğini dünyaya getirmişti.

Babasının Kopyası

Pandemi nedeniyle doğumdan beri dışarı çok nadir çıkan Bergüzar Korel, önceki gün Han ismini verdiği oğluyla birlikte ilk kez görüntülendi. Uzun süredir görüşmediği arkadaşlarıyla Etiler’deki bir mekânda hasret gideren oyuncu, doğal güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Han Bebek İlk Kez Görüntülendi!

İlk kez kameralarla tanışan Han bebeğin, babasına olan benzerliği dikkatli gözlerden kaçmadı. Bir ara ağlayan bebeğini sakinleştirmek isteyen oyuncu, ayağa kalkıp uzun bir süre bebeğini gezdirdi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl