Dünyaca Ünlü İsimlerin Tercih Ettiği Doğum Yöntemiyle Bebeğini Kucağına Alacak!

Dünyaca Ünlü İsimlerin Tercih Ettiği Doğum Yöntemiyle Bebeğini Kucağına Alacak!
30 Ekim 2018

8,5 aylık hamile olan Azra Akın, dünyaca ünlü isimlerin de tercih ettiği suda doğum yöntemi ile bebeğini kucağına almak istiyor!

Anne olmasına sayılı günler kalan Azra Akın suda doğum yapmak istiyor!

Azra Akın Suda Doğum Yapacak!

2002 yılında Miss Turkey Güzeli seçilen, aynı zamanda Kainat Güzeli olan Azra Akın, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. 2017’nin yaz aylarında Atakan Koru ile hayatını birleştiren ünlü modelin anne olmasına sayılı günler kaldı. Yaklaşık 8,5 aylık hamile olan Azra Akın’ın, yakınlarına suda doğum yapmak istediğini söylediği iddia edildi. Hatta bunun için gebeliğini öğrendiği andan itibaren düzenli olarak egzersiz yapan Azra Akın, bir aksilik olmazsa suda doğum yapacak. Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel de geçen yaz Bodrum’daki evlerinde kızı Yeda’yı suda doğurmuştu.

Dünyaca Ünlü İsimlerin Tercih Ettiği Doğum Yöntemiyle Bebeğini Kucağına Alacak!

Azra Akın Bebeğinin Cinsiyetini Öğrenmemekte Kararlı!

Hamile olduğunu açıkladıktan sonra bebeğinin cinsiyetini doğuma kadar öğrenmeyeceğini söyleyen Azra Akın, bu konuda kararlı! Bebeğini kucağına almak için geri sayıma başlayan ünlü model, bebeğinin cinsiyetini hala öğrenmiş değil. İsim konusunda da çok kararsız kalan Azra Akın, her iki cinsiyet için de isim düşünüyor ancak henüz karar verebilmiş değil.

Dünyaca Ünlü İsimlerin Tercih Ettiği Doğum Yöntemiyle Bebeğini Kucağına Alacak!

‘Tekmelerini Hissetmek Harika Bir Duygu’

Birkaç hafta önce, yakın arkadaşı Arzum Onan’ın ‘Kadın’ adlı sergisine eşi ile birlikte katılan Azra Akın, basın mensuplarından yoğun ilgi gördü. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Akın, ‘Her şey çok güzel gidiyor., kendimi iyi hissediyorum.’ diyerek sağlıklı bir gebelik süreci geçirdiğini söylemişti. Bebeğinin tekmelerini hissetmenin çok güzel bir duygu olduğunu ifade eden ünlü model, ‘mucize gibi bir şey’ şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl