Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları
05 Haziran 2017

Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor! Gebelerimiz için oldukça hareketli geçecek olan bu dönemi, Astrolog Berna Narin Aşkın sizler için yorumladı.

Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları


Yay burcunda dolunay gerçekleşiyor! Oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz. 06 Haziran’ da Merkür; İkizler burcuna Venüs ise Boğa burcuna giriyor. Gezegenlerin bu burçlarda hareket etmeye başlaması, gündelik yaşamımıza oldukça olumlu etkileri sunacak. Daha fazla iletişim kurup seyahate çıkacağız, sahip olduklarımızın değerini bilip, keyiflerimize daha çok odaklanacağız. Bu iki gezegenin hareketiyle ilgili önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi vereceğiz ama bu hafta ki önceliğimiz 09 Haziran’ da 18 derece Yay burcunda oluşacak dolunay. Önümüzde ki 15 gün boyunca etkisini hissedeceğimiz bu dolunay süresince ticari faaliyetlerde bir artış gözlemlenebilir. Aslında değişken burçlarda yaşanan dolunaylar, ( İkizler, Başak, Yay, Balık gibi) bizi hızlı bir değişime götürebilir. Burada biraz daha sağlam adımlarla ilerleme şansımız olacak. Bazı konuların açığa çıkması, bir karar almamızı ya da aldığımız kararlarda ısrarcı olmamızı sağlayabilir. Özellikle ilişkilerde ve işbirliklerinde var olan düzene yeni düzenlemeler getirebilir, maddi kaynaklarımızı daha iyi yönetebilme arayışlarında olabiliriz. İkizler, Başak, Yay ve Balık burcunda olanlar ya da yükselenleri bu burçta olanlar doğum yapabilir. Dolunay evresinde doğan bebeklerin farkındalığı çok yüksek olur ve olayları objektif bir gözle değerlendirme yeteneğine sahip olurlar. Zaten Merkür ve Venüs’ de güçlü konumda olduğundan kendilerini daha iyi ifade edebileceklerdir.
Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

Sevgili Koç burcu gebelerimiz, bu hafta sizin için biraz yoğun geçecek gibi görünüyor. Etrafınızda bir sürü olaylar gelişecek ve siz bunlara yetişmekte biraz zorlanabilirsiniz. İletişim trafiğinizin arttığı, misafirliklerin yoğunlaştığı bir süreç olacak. Kendinizi fazla yormamanızda fayda var. Akraba ziyaretleri düşünüyorsanız bu hafta içinde gerçekleştirebilirsiniz. Kardeşlerinizle bir araya gelebilir ve huzurlu anlar yaşayabilirsiniz. Yalnız, komşuluk ilişkilerinizde biraz dikkatli olun derim. Komşunuzla aranızda ufak bir sebepten çıkacak olan tartışma büyüyebilir ve o kişi hakkında radikal kararlar alarak ilişkinizi kesebilirsiniz.
Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimiz, size bu hafta iyi haberlerim var! Ailenizden size kalacak bir miraz söz konusu olabilir. Yalnız sadece size değil, diğer kardeşlerle ortak bölüştürülmüş bir miras olabilir. Haberi alır almaz kardeşler arasında ufak çaplı bir kriz yaşanabilir, dikkatli olun ve sağlığınızı düşünün. Duyacağınız huzursuzluğu bebeğiniz de hissedebilir, unutmayın. Önümüzdeki günlerde devlet dairelerine gitmek durumunda kalabilirsiniz. Haberiniz olmayan bir vergi veya sigorta borcu ortaya çıkabilir. Bu aralar çevrenizde olan biten bazı konular hakkında aklınız karışabilir ve zihinsel bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Fakat, bu konuda ben sizin doğru kararı alacağınızdan eminim.
Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER BURCU

İkizler burcu gebelerimiz, önümüzdeki günlerde insan ilişkilerinizde temkinli olun. İş yerinizdeki arkadaşlarınızın bazı düşmanlıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Fakat doğru bir dil kullanarak haklılığınızı ortaya çıkartabilirsiniz. Şu sıralar yeni birileriyle tanışabilirsiniz ve tanışacağınız kişiyi görür görmez güven duygusu hissedebilirsiniz. Sizden yaşça büyük olacak bu kişinin size vereceği nasihatler, içinizi rahatlatmaya yetecek. Eşinizle olan ilişkilerinizde biraz sorunlar yaşayabilirsiniz. Merak etmeyin, aşamayacağınız şeyler değil. Fakat, size önerim; eşinizle olan iletişiminizde fazla sert çıkışlar yapmamanız yönünde olacak.
Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz için fazla aydınlık bir hafta değil gibi. Çok ciddi sorunlar olmamakla birlikte bazı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Özellikle yeme içmenize dikkat edin sevgili yengeçler. Yediğiniz bir şey gıda zehirlenmesine yol açabilir. Kendinizi yorgun ve halsiz hissedeceğiniz bir hafta olabilir. Doktor kontrollerinizi asla ihmal etmeyin derim. Evinizin düzenine çok fazla özen gösteriyorsunuz. Son günlerde temizlik ve tadilat işleriyle daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Siz önerim; kendinizi bu kadar yormamanız gerektiği yönünde. Zaten gebeliğin verdiği yorgunluk var, bir de siz kendinizi ekstra işlerle yormamalısınız.
Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebelerimiz harika bir hafta sizi bekliyor diyebiliriz. Keyfinizin yerinde olacağı ve evde durmak istemeyeceğiniz bir süreç olacak. Sürekli arkadaşlarınızla birlikte aktivitelere katılabilir ve hayatınızda eğlenceye daha fazla yer açabilirsiniz. Yoğun bir tempoyla geçecek olan haftanızda sağlığınızı da ihmal etmeyin. Yaz da gelmişken güneşin altında fazla durmanız gebelikte problemler yaratabilir. Doğacak olan bebeğiniz için eşinizle birlikte kıyafet alışverişine çıkmak isteyebilirsiniz. 3-4 yaşlarında çocuğunuz varsa eğer, eğitimiyle ilgili kararlar almak isteyebilir, hangi okulda okuyacağını seçebilir ve birikime başlamak isteyebilirsiniz.
Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebelerimiz, bu hafta evinizde bazı düzenlemelere gitmek isteyebilirsiniz. Bebeğinizin odasını tasarlayabilir ve oda için alışverişlere çıkabilirsiniz. Fakat alışveriş için acele etmeyin derim. Taşınma gibi bir durum söz konusu olabilir ve yeni ev için daha farklı dekorasyon ürünleri düşünebilirsiniz. Aile içi ilişkilerinizde de hareketli günler sizi bekliyor olacak. Anneniz ev ziyaretinize gelebilir veya siz onlara gidebilirsiniz. Görümceniz ile görüşebilirsiniz ve size danışmak istediği konular olabilir.
Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebelerimiz, yoğun bir telefon trafiği yaşayacağınız bir hafta olacak. Uzaktaki akrabalarınızdan mutlu haberler alabilirsiniz ve hatta haber sonrası bir yolculuk planlaması yapabilirsiniz. Kardeşiniz, şu sıralar sizin desteğinize ihtiyaç duyabilir. Kardeşinizin hayatında yaşayacağı olumsuz gelişmeler sizi doğrudan etkilemese de psikolojik olarak biraz yorulabilirsiniz. Eşinizin ailesinden birinin gebelik haberini alabilir ve bunun tatlı telaşını yaşayabilirsiniz.
Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

AKREP BURCU

Akrep burcu gebelerimiz, maddi açıdan sizi zorlayacak bir hafta yaşanacak gibi görünüyor. Ev almayı düşünüyorsanız biraz ertelemenizi öneririm. Çünkü hesapta olmayan büyük harcamalar çıkabilir ve bütçeniz zorlanabilir. Fakat karşınıza iyi paralar kazanabileceğiniz fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları iyi değerlendirmeye bakın, hayatınızın dönüm noktası olabilir. Eşiniz veya siz, kişisel yeteneklerinizi kullanarak ticari girişimler yapmak isteyebilirsiniz.
Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz, bu hafta sizin için arınma dönemi diyebiliriz. Bebeğinizin doğacak olmasıyla birlikte, hayatınızı yeniden şekillendirmek adına radikal kararlar vereceksiniz. Tam olarak ne istediğinizi, hayattan ne beklediğinizi ortaya koyacak ve ona göre bir yol çizeceksiniz kendinize. Yeni bir eve geçmek isteyebilir, her şeye en baştan başlamak isteyebilirsiniz. Farklı arkadaşlar edinmek, yeni yerler keşfetmek de bu isteklerinizin arasında olabilir. Sizin veya eşinizin akrabalarından evlilik haberi alabilirsiniz.
Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebelerimiz, sizler için biraz stresli bir hafta olacak gibi görünüyor. İnsanların sizin hakkınızda ne söylediğine bu kadar takılmamalısınız. Aksi takdirde sürekli düşünerek sadece kendinizi yıpratmış olursunuz. Maddi konularda ve aile ilişkilerinde fazla karamsar düşünüyorsunuz. Bu da size ve bebeğinize zarar verebilir, dikkatli olun. Size önerim; üzerinizdeki stresi ve karamsarlığı atmak için kafa dağıtıcı aktivitelerde bulunmanız. Mesela; eşinizle ufak bir tatil planı hiç de fena olmaz. Ya da bu dönemde ailenizle görüşebilir, annenizle konuşarak rahatlayabilir, kardeşlerinizin desteğini alabilirsiniz.
Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

KOVA BURCU

Kova burcu gebelerimiz, büyük çocuğunuzun fazla ön planda olacağı bir hafta olabilir. Çocuğunuza daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Hatta çocuğunuzla olan iletişiminizi daha da geliştirmek amacıyla bu konudaki eğitimlere katılmak isteyebilirsiniz. Sosyal faaliyetlerinizde artış görünüyor. Arkadaşlarla ve akrabalarla görüşmeleriniz olabilir. Bu hafta kendinize keyif alacağınız bir uğraş bulabilirsiniz. Bu yeni hobiniz, ileride kazanç sağlayacağınız bir aktivite haline gelebilir.
Gebelere Özel 05-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

BALIK BURCU

Balık burcu gebelerimiz, bu hafta iş yerindeki sorunlarla uğraşacağınız bir hafta olacak gibi. İş yerindeki bazı kararlar sizin hoşunuza gitmeyecek ve hatta işten ayrılmayı düşüneceksiniz. İş yerindeki değişiklikle birlikte evinizi de değiştirmek isteyeceksiniz. Yeni evinizi hayalinizdeki gibi dekore etmek isteyecek ve çok özen göstereceksiniz. Bu dönemlerde ailenize her zamankinden fazla düşkün olabilirsiniz. Sık sık aile ziyaretleriniz olabilir. Bu hafta yaşamınızda radikal kararlar almanızı sağlayacak bir olay yaşayabilirsiniz. Vereceğiniz karar üzerinde uzunca düşünmenizde fayda var. Çünkü kararınız hayatınızın büyük bir bölümünü etkileyecek olabilir.

Geçen haftanın burç yorumları için buraya tıklamanızyeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.