Tarkan Mükemmel Bir Baba Olacağını Kanıtladı!

Tarkan Mükemmel Bir Baba Olacağını Kanıtladı!
03 Temmuz 2018

Pınar Dilek doğum yaptı mı diye merak edenleri böyle alalım! Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan ünlü çiftten bazı haberler var! Doğum için Almanya'da bulunan Pınar Dilek ve Tarkan'ın 1 ay sonra kızlarına kavuşacağı öğrenildi.

Pınar Dilek doğum için gün saymaya başladı! İlk baba olacak olmanın heyecanını yaşayan Tarkan ise bebeğinin doğacağı tarihlerde olması planlanan konserlerini 1 ay erteleme kararı aldı!

Pınar Dilek Doğum İçin Gün Saymaya Başladı!

Megastar Tarkan, baba olacağını 8 Şubat’ta yayınladığı bir video ile duyurmuştu. Bu haberle tüm Türkiye’yi sevince boğan ünlü şarkıcının bebeğini kucağına almasına çok az bir zaman kaldı. Hamileliğinin 8. ayını geride bırakmaya hazırlanan Pınar Dilek’in Ağustos ayında doğum yapması bekleniyor. Doğumdan sonra eşinin yanında olmak ve bebeği ile vakit geçirmek için isteyen megastar, yine kendine yakışan bir hareketle ne kadar harika bir baba olacağını kanıtladı.

Tarkan Mükemmel Bir Baba Olacağını Kanıtladı!

Tarkan Mükemmel Bir Baba Olacağını Kanıtladı!

Her yıl Eylül ayında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde art arda konser veren Tarkan, bu yılki konserlerini Ekim ayına erteledi. Önümüzdeki aylarda yer alacağı tüm projeleri askıya alan Tarkan, doğum sırasında ve sonrasında eşinin yanında olup, bebeği ile vakit geçirecek.

Tarkan Mükemmel Bir Baba Olacağını Kanıtladı!

Pınar Dilek Doğum İçin Almanya’da

Geçtiğimiz aylarda magazin muhabirlerinin ‘Doğum nerede olacak?’ sorusuna, ‘Almanya veya İstanbul. Daha karar vermedik.’  şeklinde cevap veren çift, doğumun nerede olacağını kararlaştırdı. Bir süre önce Pınar Dilek’in doğum için Almanya’ya gittiği öğrenildi. Tarkan’ın da eşi ile birlikte Almanya’ya gittiği, ancak klip çekimleri için 2 günlüğüne İstanbul’a geldiği öğrenildi. Olumsuz hava koşulları nedeniyle klip çekimini gerçekleştiremeden Almanya’ya dönen Tarkan ve eşinin, doğumdan ne kadar süre sonra yurda döneceği ise henüz kesinlik kazanmadı. Pınar Dilek’in, ailesinin Almanya’da olması nedeniyle Almanya’da doğum yapma kararı aldığı söyleniyor.

Tarkan'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli

Tarkan’ın bebeğinin cinsiyetinin kız olduğu biliniyor. İsminin Lidya olacağı iddia edilse de çiftin henüz karar vermediği öğrenildi.

Tarabya’daki Villada Hazırlıklar Başladı

İlk kez baba olacak olmanın heyecanını yaşayan Tarkan, Tarabya’daki villasını tadilata soktu. Ünlü şarkıcı, kızına göre yeniden dizayn edilecek olan ev için bir iç mimar ile anlaştı.

Tarkan Mükemmel Bir Baba Olacağını Kanıtladı!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.