Doğuma 10 Gün Kaldı

Doğuma 10 Gün Kaldı
05 Temmuz 2019

Özlem Ada Şahin, doğumdan önce kızı ve eşiyle birlikte bir alışveriş merkezine giderek stres attı.

İkinci kızlarını kucaklarına almak için geri sayıma başlayan Berkay ve Özlem Ada Şahin, doğumdan önce kızlarıyla bir alışveriş merkezine giderek stres attı.

Özlem Ada Şahin Doğum İçin Geri Sayıma Başladı

2016 yılında nikâh masasına oturan Berkay Şahin ile Özlem Ada, ailelerini ikinci bir bebekle taçlandırmaya hazırlanıyor. Doğum için geri sayıma başlayan çift, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Sabah saatlerinde geldikleri AVM’de alışveriş turuna çıkan Şahin ailesi, muhabirlerin fotoğraf isteğini de kırmadı. Bu esnada soruları yanıtlayan Berkay Şahin, kızı Arya’yı gezdirmek için geldiklerini ifade etti. Doğum için çok bir zaman kaldığını söyleyen Berkay; ‘ Babalık çok farklı bir olay, dünyan tamamen değişiyor. İkinci kez baba olacağım, heyecanım da giderek artıyor.’ şeklinde açıklama yaptı.

Doğuma 10 Gün Kaldı

Fiziği ile Dikkat Çekti

Çocuk eğlence merkezinde uzunca bir süre eğlenen Şahin ailesi, daha sonra alışveriş turuna çıktı. Doğum yapmasına 10 gün kalmasına rağmen fit görüntüsüyle dikkat çeken Özlem Ada Şahin ise, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada karbonhidratı tamamen kestiğini açıklamıştı.

Bebeğin İsmi Belli

2017'de Arya'yı kucaklarına alan çift, yeniden bir kız bebek sahibi olacak. Yaklaşık 10 gün sonra doğum yapacak olan Özlem Ada Şahin, bebeğine Zeynep ismini verecek. 

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.