• gebe.com
  • /
  • Ezgi Sertel: ‘Bebeğimi Reklam Arasında Düşürdüm’

Ezgi Sertel: ‘Bebeğimi Reklam Arasında Düşürdüm’

Sunduğu yemek programlarıyla tanıdığımız Ezgi Sertel, hamile! Şu sıralar ikizlerine kavuşmak için gün sayan güzel sunucu, daha önceki gebeliklerinde yaşadığı acı deneyimleri, katıldığı bir televizyon programında anlattı.

Ezgi Sertel: ‘Bebeğimi Reklam Arasında Düşürdüm’

Sunduğu yemek programlarıyla tanıdığımız Ezgi Sertel, hamile! Şu sıralar ikizlerine kavuşmak için gün sayan güzel sunucu, daha önceki gebeliklerinde yaşadığı acı deneyimleri, katıldığı bir televizyon programında anlattı.

Ezgi Sertel Hamile!

Sunduğu yemek programları ile tanıdığımız Ezgi Sertel, Arka Sokaklar adlı dizide Hakan komiseri canlandıran Ozan Çobanoğlu ile 2016 yılında evlenmişti. Evliliğin ardından anne olma aşkıyla yanıp tutuşan ünlü sunucu, önceki gün katıldığı bir magazin programında özel hayatı ile ilgili açıklamalar yaptı. İşte, 2 kere düşük yaptığını söyleyen Sertel’in açıklamalarından satışbaşları…

‘Reklam Arasında Düşük Yaptım’

‘Geçen sene 2 kere üst üste düşük yaptım. Yavrularımın kalbi durmuştu. Ben sanıyordum ki evleneceğim, istediğim zaman hamile kalacağım… Öyle olmuyormuş bu işler. İlk bebeğimi kaybettiğimde hiç paylaşmadım çünkü daha çok küçüktü. 6 haftalıktı… Hep kendi içimde yaşadım, çevremdekiler 'ilk bebeklerde olur öyle’ diye teselli etti. İkinci düşüğüm ise reklam arasında oldu. Programa çıkamadım, sonra çıkıp kapanışı yaptım ve hastaneye kaldırıldım. O zaman bebek 7 haftalıktı. Benim için çok bir acı deneyimdi. Her şey yolundaydı, 2. gebeliğimde neden oldu diye sormaya başlamıştım. Sonra bir ağrıyla oluverdi her şey. Tepki de veremedim.’

‘Tüp Bebek Yaptık’

Doktorunun 5-6 ay ara verip tekrar deneyin dediğini belirten Ezgi Sertel, ‘Beklemek istemedim, bir taşla iki kuş olsun diye tüp bebek yaptık. Denemeden 10 gün sonra doktora gittik ve çok şaşırdık. Çünkü ilk denemede tutmaz diyorlardı. İkisini de ultrasonda görünce ağlamaya başladım.’ şeklinde açıklamasına devam etti.

Birkaç Ay Sonra İkizlerini Kucağına Alacak

Şu sıralar hamileliğinin keyfini çıkartan güzel sunucu, yeniden gebe olduğunu bir hafta önce sosyal medyadan açıklamıştı. Karnı belirgin fotoğrafını paylaşan Ezgi Sertel’e, çok sayıda tebrik mesajı geldi. Birkaç ay sonra ikizlerini kucağına alacak olan Sertel, isim konusunda hala kararsız olduğunu belirtti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.