Bebeği Göründü!

Bebeği Göründü!
09 Eylül 2020

Hamileliğinin 28. haftasını geride bırakmaya hazırlanan ve bu süreçte yalnızca 2 kg alan Ceyda Ateş'in karnı belirginleşmeye başladı!

Gebeliği ile ilgili çoğu gelişmeyi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmaya devam eden Ceyda Ateş, hamileliğinin 28. haftasını geride bıraktı. Bu zamana kadar yalnızca 2 kilo aldığını belirten oyuncu, belirginleşen karnı ile ilk pozunu verdi.

Ceyda Ateş Hamile!

Adını Feriha Koydum adlı dizide canlandırdığı Hande karakteriyle büyük bir çıkış yakalayan ve son olarak Çocuk adlı dizide rol alan Ceyda Ateş, iş adamı Buğra Toplusoy ile iki sene önce nikâh masasına oturmuştu. Evlendikten sonra Amerika’ya yerleşen ve yalnızca kısa süreli projeler için Türkiye’ye dönen oyuncu, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk yaşatmıştı.

Bebeği Göründü

Sürpriz bir gebelik olduğunu belirten Ateş, bu heyecanlı serüveninde yaşadığı her bir detayı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Son olarak 28. hafta pozu paylaşan oyuncunun, hafifçe belirginleşen karnı dikkatlerden kaçmadı. Şimdiye kadar sadece 2 kg aldığını söyleyen Ceyda Ateş, her gün düzenli olarak spor yaptığı anları sosyal medya hesabından yayınlamayı ihmâl etmiyor.

Bebeği Göründü!

Bebeğinin İsmine Karar Verdi

Adım adım gebeliğinin son aylarına yaklaşan oyuncu, bebeğinin ismine de karar verdi. Bir kız annesi olmaya hazırlanan Ateş, kızına Talia ismini vereceklerini açıklamıştı. Türk kimliğine ise Talya olarak yazdıracaklarını belirtti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl