Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!

Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!
30 Nisan 2020

Hamileliğinin 8. ayını geride bırakmaya hazırlanan Cansu Tosun, son halini paylaştı.

Geçtiğimiz yıl meslektaşı Erkan Kolçak Köstendil ile hayatını birleştiren Cansu Tosun, doğum için geri sayıma başladı. Hamileliğinin 8. ayını geride bırakmaya hazırlanan güzel oyuncu, son halini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Cansu Tosun Doğum İçin Geri Sayıma Başladı

Çukur dizisinde canlandırdığı Vartolu karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Erkan Kolçak Köstendil ve oyuncu Cansu Tosun, geçtiğimiz yıl nikâh masasına oturmuştu. Antalya’da festival konsepti ile evlenen çiftin, kısa bir süre sonra bebek sahibi olacakları öğrenilmişti. Koronavirüs salgını sebebiyle şehirden uzaklaşan ve uzun süredir Ayvalık’taki bir butik otele kendilerini kapatan çift, bol bol fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor. 8. ayını geride bırakmaya Cansu Tosun, karnı burnunda hallerini takipçileriyle paylaştı.

Doğum İçin Geri Sayıma Başladı!

Bebeğin İsmi Belli Oldu

İlk kez anne baba olmaya hazırlanan çift, çocukları için farklı bir isim tercih etti. Hamilelik haberinin hemen ardından isme karar veren Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun, bebeklerine güçlü, şanslı ve gün ışığı anlamlarına gelen Marsel ismini verecek. Doğum için tüm hazırlığını tamamlayan Cansu Tosun, bebeğini İstanbul’da dünyaya getirecek.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayın!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.