Üçüncü Çocuk İtirafı!

Üçüncü Çocuk İtirafı!
13 Mayıs 2020

Mart ayında ikinci kez anne olan Bergüzar Korel, önceki gün katıldığı bir canlı yayında üçüncü çocuk planlarıyla ilgili açıklamalar yaptı.

Mart ayında ikinci kez anne olan Bergüzar Korel,  önceki gün katıldığı bir canlı yayında üçüncü çocuk planlarıyla ilgili açıklamalar yaptı.

Bergüzar Korel'den Üçüncü Çocuk Açıklaması!

Dizi setinde tanışıp, kısa bir süre sonra nikâh masasına oturan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, ilk çocukları Ali’yi 2010 yılında kucaklarına almıştı. Yoğun çalışma temposu nedeniyle kalabalık aile hayallerini sürekli erteleyen çift, geçtiğimiz yaz ikinci kez ebeveyn olacaklarını açıklamıştı. Sağlıklı bir gebeliğin ardından Mart ayında doğum yapan Bergüzar Korel, oğluna Han ismini vermişti.

'Herkes Benden Kız Bekliyor'

Ailesiyle birlikte gözlerden uzak bir hayat yaşayan Bergüzar Korel, önceki gün oyuncu Engin Hepileri’nin eşi Beyza Şekerci ile Instagram’da ortak bir canlı yayın gerçekleştirdi. Birkaç ay önce ikinci oğlu Han’ı kucağına alan Bergüzar Korel ile 1,5 yıl önce ilk çocuğunu doğuran Beyza Şekerci, anneliğe dair sohbet etti. Söyleşi sırasında üçüncü çocuğu düşünüp düşünmediği sorulan Bergüzar Korel, şu yanıtı verdi; ‘Herkes benden kız çocuk bekliyor. Sağlıklı olursa, kısmetimde varsa kabulümdür. Uzun zaman önce çok büyük konuşmaları bıraktım.’

Üçüncü Çocuk İtirafı!

‘Salgın Korkusu Ağır Bastı’

Öte yandan, katıldığı yayında hamileliğinden doğumuna kadar çeşitli konularda açıklamalar yapan Bergüzar Korel, Türkiye’de korona virüsün tespit edildiği ilk gün doğuma girdiğini söyledi. Salgın korkusunun ağır bastığını ve lohusalık yaşamadığını söyleyen Korel, yayın sırasında hemcinslerine çağrı yapmayı da ihmal etmedi. ‘Hamileleri ve lohusaları rahat bırakın, kimseye akıl vermeyin.’ diyen oyuncu, şu sıralar herkesin annelik yarışına girdiğini söyledi.

‘İkimize de Benziyor’

Oğlu Han’ın hem eşine hem de kendisine benzediğini söyleyen Bergüzar Korel, ‘Kel doğduğu için Halit’e benzetildi. Ama bebeklik fotoğrafımla yan yana koyduğumda tıpkı bana benziyor.’ ifadelerini kullandı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için tıklayın!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.