Banu Parlak Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Banu Parlak Bebeğinin İsmini Açıkladı!
10 Eylül 2018

Doğumuna çok az bir zaman kalan Banu Parlak, bebeğinin ismine karar verdi!

Sosyal medya sayesinde fenomen bir isim haline gelen Banu Parlak, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Doğum yapmasına az bir zaman kalan ünlü isim şimdi de bebeğine vereceği ismi açıkladı!

Banu Parlak Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Çektiği mini videoları instagram hesabından paylaşarak fenomen bir isim haline gelen ve en son çıkarttığı albümle müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Banu Parlak hamile olduğunu Mart ayında açıklamıştı. Doğum için gün sayan ünlü şarkıcı, bir kız bebek annesi olacağını duyurmuştu. Önceki gün sosyal medya hesabından bebeğine vereceği ismi de paylaşan Banu Parlak, bulanık olmayan, pırıl pırıl ve temiz anlamına gelen ‘Duru’ isminde karar kılmış.

Banu Parlak Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Erken Doğum Tehlikesi Yaşadı

Birkaç hafta önce erken doğum tehlikesi yaşayan Banu Parlak hayranlarını önce üzmüş, ardından verdiği haberle derin bir oh çektirmişti. ‘Benim kız erken gelmeye meraklı ama gelmesini engelledik şimdilik. Olur da yine gelmeye niyetlenir diye doktorum tüm önlemleri aldı. ‘ şeklinde bir açıklama ile başından geçenleri aktaran Banu Parlak, doğum için de geri sayıma başladı. Ünlü şarkıcının doğumunun 2 hafta sonra gerçekleşmesi planlanıyor.

Banu Parlak Bebeğinin İsmini Açıkladı!

Single Doğumdan Hemen Sonra

Hamile olduğunu öğrenir öğrenmez işlerine bir süre ara veren Banu Parlak, çıkartmak üzere olduğu single’ı da ertelemek durumunda kalmıştı. Doğumdan sonra hemen işlerinin başına dönmeyi planlayan ünlü şarkıcı, ‘Doğumdan sonra tv projelerim var ve sahnelere döneceğim.’ ifadesiyle ekranlara ara vermeyeceğini söyledi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah