Genel

Hamileliği Yaza Denk Gelenler İçin 10 Hayat Kurtarıcı Tavsiye!

Yaz aylarında hamilelik sanıldığı kadar zor değil! Dikkat edeceğiniz birkaç nokta ile yazın hamile olmak problem olmasın! İşte yaz gebelerine öneriler!

Folik Asit Hangi Besinlerde Bulunur?

Folik asit içeren besinler hangileridir? Bebeğin gelişmesinde önemli yeri olan folik asitin hamilelikte günlük alınması gereken mg miktarı.

Rahim ve Yumurtalık Enfeksiyonu Gebelik İçin Tehdit Oluşturabilir

Rahim ve yumurtalık enfeksiyonu gebeliğe engel mi sorusu, sıkça karşılaşılan bir sorudur. Enfeksiyonlar tedavi edilmezse gebe kalma şansı azalır.

Gebelikte Aşırı Bulantı ile Nasıl Baş Edilir?

Gebelikte aşırı bulantı için tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Uzmanlar anne adaylarına Hiperemez gravidarum tedavisinde bazı tavsiyede bulunmaktadırlar.

Hamilelikte Riskli Sayılan 10 Durum

Gebelikte riskli durumlar nelerdir? Gebelikte tehlikeli belirtiler arasında neler var? Gebelikte görülen tehlikeli durumlar arasında en önemlisi kanamadır.

Gebelikte Hepatit B ve Doğum Şekline Etkisi

Hamilelikte hepatit b hastalığı olan kadınların doktor tarafından dikkatle izlenmesi gerekir. Gebeyken geçmese de doğumda virüsün bebeğe geçme olasılığı var

Hamilelikte Kiraz Yemenin 7 İnanılmaz Faydası

Hamilelikte kiraz yemenin 7 inanılmaz faydası yanında bazı gebelerde yan etki gösterme ihtimaline karşı ölçülü tüketilmesi önerilir.

Hamilelik Halsizliğine Meydan Okumanızı Sağlayacak 10 Öneri

Hamilelikte halsizlik neden olur? Gebelikte halsizlik ve uyku hali için ne yapılır? Gebelikte halsizlik nasıl geçer? Hamilelikte aşırı halsizlik için öneri

Hamilelikte Karşılaşılan 10 Rahatsızlık ve Pratik Çözümleri

Gebelikte görülen şikayetler neler? Hamilelikte sık karşılaşılan sağlık sorunları neler? Gebelikte görülen hastalıklar nedir? Hamile hastalıkları ne?

Ispanaklı Pasta Tarifi ile Gebeyken Gelen Tatlı Krizlerine Sağlıklı Çözüm

Hamilelikte Radyasyona Maruz Kalmak Sandığımız Kadar Zararlı mı?

Hamilelikte radyasyona maruz kalmak sandığımız kadar zararlı mı? Burada önemli olan nokta radyasyonun dozu ve gebeliğin hangi sürecinde olduğunuzdur.

Hamileliğin Sağlıklı Yaşamı Benimsemek İçin Fırsat Olduğunu Kanıtlayan 8 Durum