• gebe.com
  • /
  • Geberazzi Kategori Büyük Resmi

Geberazzi Kategori Büyük Resmi

Geberazzi Kategori Büyük Resmi

Nur Erkoç Hamilelik Sürecini ve Doğum Hikâyesini Gebe.com'a Anlattı!

Nur Erkoç ile röportaj yaptık ! doğum hikayesini, hamilelik sürecini, kızı Aselhan'ı ve ailesini gebe.com'a anlattı! İşte, röportajın detayları...

Şahan Gökbakar İkinci Defa Baba Oldu!

Şahan Gökbakar ikinci defa baba oldu. Başarılı komedyen kızı Ela'ya olan duygularını instagramdan duygu dolu mesaj paylaştı.

Kısmetse Olur'un Ünlü Çifti Kızlarının İlk Videosunu Paylaştı

Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli'nin kızları Aselhan 40 günlük oldu. Kısmetse Olur'un ünlü çifti bebeklerinin ilk videosunu instagramdan paylaştılar.

Gülşen Anne Sütünü Artırmak İçin Ne Yaptı?

Geçtiğimiz günlerde oğlu Azur Benan’ı kucağına alan popçu Gülşen, hurmanın anne sütünün kalitesini artırdığını öğrenince harekete geçti.

“Gülşen Oğluna Tapıyor!”

Ozan Çolakoğlu radyocu Ceyhun Yılmaz’ın sorularını yanıtladı.

Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar Çiftinin Doğum Hazırlığı

Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar çifti, önceki gün AVM’de görüntülendi. Gebeliğinin 7. ayına giren Hatice Şendil, doğacak oğlu için hazırlıklara başladı.

Sihirli Annem Dizisinin Tuğçe'si Damla Ersubaşı Anne Oluyor

Sihirli annem dizisinde Tuğçe karakterini canlandıran Damla Ersubaşı anne oluyor. Haberi instagramdan duyuran oyuncunun Zehra isminde bir kız bebeği olacak.

Hatice Şendil'in Bebeğinin Doğmasına 1,5 Ay Kaldı

Hatice Şendilin bebeğinin doğumuna 1,5 aylık kaldı. Burak Sağyaşar'la görüntülenen oyuncu bebekleğini kucağına almak için sabırsızlanıyor.

Berkay 'Asıl Heyecan Evladımı Kucağıma Aldığımda'

Şarkıcı Berkay bebeği için sabırsızlanırken, asıl heyecanın bebeğini kucağına aldığında duyacağı mutluluğu sözlerine ekledi.

Volkan - Zeynep Demirel Çiftinin Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Volkan Demirelin bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Bir televizyon kanalının haberine göre ünlü çift bebeklerinin cinsiyetini sevdikleriyle paylaştı.

Nur Erkoç Hamilelik Sürecini ve Annelik Heyecanını Gebe.com'a Anlattı!

Nur Erkoç ile Röportaj Yaptık! Nur Erkoç doğum ve hamilelik hikayesini Gebe.com'a anlattı! Nur Erkoç kızı Aselhan hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu!

Sinem Kobal Bebek mi Bekliyor?

Sinem Kobal bebek mi bekliyor? İddialarına ünlü çiftten açıklama geldi. Özel bir klinikten çıkarken görüntülenen çift çocuk sorularına cevap verdiler.