Gupse Özay'dan Barış Arduç'a Bebek Mesajı!

Gupse Özay'dan Barış Arduç'a Bebek Mesajı!
17 Aralık 2017

Gupse Özay, Barış Arduç'un yeğeni Aslan'ı görünce, artık anne olmak istediğini imâ etti!

Uzun süredir birlikte olan Barış Arduç ve Gupse Özay, en son Barış Arduç'un yeğeninin doğumunda görüntülendi. Yeni filmi Deliha 2'nin çekimleri için Fethiye'de olan ünlü oyuncu Gupse Özay, mutlu haberi duyar duymaz soluğu hastanede aldı. Sevgilisinin yenidoğan yeğeni Aslan'ı gördükten sonra bebek özlemi daha da yoğunlaşan Gupse Özay, 'darısı başımıza' dedi. Amca olan Barış Arduç ise yeğeni Aslan'ı kucağından indirmedi.

Gupse Özay Bebek İstiyor!

Barış Arduç'un abisi Onur Arduç, geçtiğimiz yaz aylarında baba olacağını ailesine müjdelemişti. Önceki gün doğum yapan eşi Özge Arslan, Aslan ismini verdikleri oğullarını dünyaya getirdi. Çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmak istemeyen Gupse Özay ise yeni filmi Deliha 2'nin çekimleri için bulunduğu Fethiye'den apar topar İstanbul'a geldi. Ailelerinin mutlu günlerinde de birbirlerini yalnız bırakmayan çiftin yakında nikâh masasına oturacağı iddia ediliyor. Sevgilisinin yeni doğan yeğeni Aslan'ı görünce bebek özlemi daha da yoğunlaşan 33 yaşındaki oyuncu, sevgilisine 'darısı başımıza' dedi.

Gupse Özay'dan Barış Arduç'a Bebek Mesajı!

Nasıl Kilo Verdiğini Açıkladı

Canlandırdığı karakterler nedeniyle sürekli kilo alıp vermek durumunda kalan Gupse Özay, takipçilerinin 'bunu nasıl başarıyorsun' sorularına 'Devamlı sorular geliyor. Nasıl kilo aldın, nasıl verdin diye...Vallahi bir formülü yok, tamamen motivasyon. Filmdeki karakterin gerçekçi olması için ne gerekiyorsa yapmayı istemekle alakalı. Görümce filminde canlandırdığım Yeliz karakterinin güzellik kaygısı vardı ve zayıf olması gerekiyordu. Zeliha ise bunu önemsemeyen bir karakter. Ben onlar ne istiyorsa onu yaptım. Zayıflama sürecimi daha sonra ayrıntılı bir şekilde paylaşacağım.' şeklinde cevap verdi.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.