Başak Sayan'ın İkizlerine Ömürlük Hediye

Başak Sayan'ın İkizlerine Ömürlük Hediye
01 Şubat 2017

Gebelik ve yeni doğan bebeklerle ilgili konuşan ve gelen soruları yanıtlayan Asıltürkmen, Başak Sayan'la gebelik süreci ve kordon kanı hakkında sohbet etti.

Başak Sayan'ın İkizlerine Ömürlük Hediye

Gebelik ve yeni doğan bebekler ile ilgili tüm konularda konuşan ve gelen soruları yanıtlayan Akasya Asıltürkmen, Başak Sayan ile gebelik süreci ve kordon kanı hakkında sohbet etti. Başak Sayan’la gebelik ile ilgili sohbetinin sonunda ikizler için kordon kanı toplama kitini hediye etti.  

"Benim yakalayamadığım bu fırsata arkadaşım Başak'ın bebekleri sahip olsun"

Kızı iki ay önce dünyaya gelen Asıltürkmen, “Ben anne bebek fuarında rastlayana kadar bu önemli fırsattan haberdar değildim ve kızımın kordon kanını saklayamadığım için çok üzgünüm. Arkadaşımın ikizleri olacak. İstedim ki benim yakalayamadığım bu fırsata arkadaşım Başak’ın bebekleri sahip olsun. Tıpta kök hücre ile tedavi edilebilen hastalıklar her geçen gün artıyor. Gelişmeler çok hızlandı. Kordon kanı ve dokusu çok değerli bir kök hücre kaynağı. Bu kaynak sadece doğum anında alınabiliyor. Üstelikte neredeyse doğum odasını süslemekten daha az maliyeti olduğunu öğrendim. Bence hamile olanlar bu fırsatı gözden kaçırmamalı, değerlendirmeli.” dedi. Eğer bebeğinizin kordon kanını bankada saklamak istiyorsanız  http://www.gebe.com/bebeginizin-kordon-kanini-saklayin/  linkinden tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.