Gülşen Paylaştığı Fotoğraf ile Örnek Anne Olduğunu Yine Kanıtladı!

Gülşen Paylaştığı Fotoğraf ile Örnek Anne Olduğunu Yine Kanıtladı!
01 Kasım 2017

Hamileliği sırasında sıkça eleştirilse de gerek doğumdan sonra yaptığı açıklamaları, gerekse sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafları ile Gülşen, ne kadar örnek bir anne olduğunu kanıtladı!

5 yıllık beraberliklerini 2016 yılının Haziran ayında evlilikle taçlandıran Ozan Çolakoğlu ve Gülşen, oğulları Azur Benan'a geçtiğimiz Ocak ayında kavuşmuştu. Hamilelik döneminde sıkça eleştirilen Gülşen, zayıf olması ve son ana kadar sahnelere çıkması nedeniyle acımasız yorumlara maruz kalmıştı. Ancak oğlu Azur Benan doğduktan sonra ne kadar örnek bir anne olduğunu yaptığı açıklamalar ve paylaştığı fotoğraflar ile herkese kanıtlamaya devam ediyor.   

Gülşen Paylaştığı Fotoğraf ile Örnek Anne Olduğunu Yine Kanıtladı!  

Gülşen Örnek Bir Anne Olduğunu Kanıtlamaya Devam Ediyor!

Oğlu Azur Benan doğduğunda kameralardan köşe bucak kaçan Gülşen, Azur Benan büyüdükçe daha bir görünür olmaya, röportajlar vermeye ve sosyal medya üzerinden aile fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Hamileliğinde sağlıksız beslendiği iddia edilen ve son ana kadar sahnelerden inmeyen Gülşen için o dönemlerde fazlasıyla acımasız eleştiriler yapılmıştı. Şimdilerde ise yaptıklarıyla ne kadar örnek bir anne olduğunu kanıtlıyor.  

Süt Zamanı Notu ile Paylaştığı Fotoğraf Takipçilerinden Tam Not Aldı

Şu ana kadar oğlu ile ilgili yaptığı her açıklamada emzirmenin önemini vurgulayan Gülşen, birkaç gün önce sosyal medya platformu İnstagram üzerinden, oğlunu emzirirken çekilmiş fotoğrafını paylaştı. 'Milk time' notuyla paylaştığı fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alırken, pek çok kişi yoğun çalışma temposuna rağmen oğlunu emzirmekten vazgeçmediği için ünlü şarkıcıyı tebrik etti.

Gülşen Paylaştığı Fotoğraf ile Örnek Anne Olduğunu Yine Kanıtladı!  

İlk Röportajından Çarpıcı Açıklamalar

Gülşen, hamilelik, doğum ve anneliğine dair ilk röportajını Hürriyet Gazetesi ile yapmıştı. Dolu dolu olan röportaj, her annenin işine yarayacak bilgiler içeriyor. Biz de sizler için Gülşen'in o röportajdan öne çıkan satır başlarını sizler için derleyelim istedik.  

'Hamileliğimden Çok Önce Emzirmeye Karar Vermiştim'

Hamileliği boyunca emzirme eğitimleri alan Gülşen, aslında hamileliğinden çok önce emzirme kararı aldığını söylüyor. Doğumdan sonra en büyük korkusunun sütünün gelmemesi olduğunu verdiği röportajda ifade eden şarkıcı, doğuran her kadının sütünün olduğunu öğrendikten sonra rahatladığını ifade ediyor. Ara ara sütü azalsa da bıkmadan usanmadan emzirmeye devam ettiğini ve böylelikle kazanan tarafın kendisi olduğunu dile getiriyor. Anne sütü ile mama kelimesinin yan yana gelmesinden bile hoşlanmadığını söyleyen şarkıcı, oğlu Azur memeyi bırakana kadar onu emzireceğini ifade etti.


Gülşen Paylaştığı Fotoğraf ile Örnek Anne Olduğunu Yine Kanıtladı!  

'Taze Süt İçin Konserlerime Azur Benan'ı da Götürüyorum'

Doğumundan sonra sırf oğluna taze süt içirebilmek için şehir dışı konserlerine Azur Benan'ı da götürdüğünü söyleyen Gülşen, sahne arasındayken kuliste bebeğini emzirdiğini daha önce açıklamıştı. Azur Benan'ı yanında götüremese bile mutlaka süt sağma makinesi ile sütünü sağıp bıraktığını söyleyen Gülşen, Azur'un emdiği kadar onu emzireceğini söylüyor.   Hamileliği, doğumu ve Azur Benan'a dair ilk kez Hürriyet'e röportaj veren Gülşen, gazeteye yaptığı açıklamalarla da şahane bir anne olduğunu kanıtlıyor. 

Röportajın detaylarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Vacibe Yapılması gerekli olan.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah