Şarkıcı Gülşen'den Doğum Yapan Annelere Çok Özel Tüyolar

Şarkıcı Gülşen'den Doğum Yapan Annelere Çok Özel Tüyolar
30 Temmuz 2017

Pop müziğin sevilen sanatçısı Gülşen, Bodrum'da konser öncesi basın mensuplarının soruları yanıtladı.

Gülşen’den Doğum Yapan Annelere Tüyolar

Geçtiğimiz Ocak ayında doğum yapan pop müzik sanatçısı Gülşen, doğum yapan annelere küçük tüyolar verdi. Doğumdan sonra hızlı bir şekilde kilo veren Gülşen'in kısa sürede forma girmesi özellikle yeni anneler olmak üzere pek çok kişiyi merak içerisinde bırakmıştı. Şu sıralar Bodrum'da özel bir beach'de konser veren ünlü sanatçı, hayranlarına unutulmaz saatler yaşatırken, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Doğum sonrasında hızlı bir şekilde kilo vermesinin en önemli nedeninin bebeğini emzirmek ve sürekli onunla ilgilenmek olduğunu ifade etti. İşte, Gülşen’den doğum yapan annelere çok özel tüyolar...

24 Saat Çocuk Bakıyorum

Bodrum'da özel bir beach'te konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gülşen,doğumdan sonra kısa sürede nasıl zayıfladığı ile ilgili şu açıklamada bulundu. Şarkıcı Gülşen konuyla ilgili olarak, "24 saat çocuğuma ben bakıyorum. Çok hareket halindeyim, spor yapacak vakit bulamadığım halde bebeğime bakarak fit kalmayı başarıyorum. Doğum sonrasında kiloları hızlı vermenin formülü, çocuğu emzirmek ve 24 saat nöbette olmak.   

Şarkıcı Gülşen'den Doğum Yapan Annelere Çok Özel Tüyolar  

Çocuğunuzun her şeyi ile kendiniz ilgilenirseniz, inanılmaz bir efor sarf etmiş oluyorsunuz. Bu da kilo bırakmıyor vücutta. Doğum yapan bayanlar yayılıp yatmasınlar" dedi.

İstanbul Depremini Yaşamış Gibi Oldum

Geçtiğimiz günlerde Bodrum’da 6.6 şiddetinde yaşanan depremle ilgili de konuşan Gülşen, İstanbul depremini yeniden yaşamış gibi olduğunu vurgulayarak, “Çok şükür bizim ülkemizde can ve mal kaybı olmadı. İnşallah bir daha yaşamayız böyle bir deprem. Artçı depremler devam ediyor. Bu da bizim ödümüzü patlatıyor” ifadelerini kullandı. 

Şarkıcı Gülşen'den Doğum Yapan Annelere Çok Özel Tüyolar  

Sosyal Medyada Yorumları Dikkate Almıyorum

Sosyal medyada paylaştığı yüzük fotoğrafına gelen yorumların saçma sapan olduğunu söyleyen Gülşen, yorumları fazla dikkate almadığını ifade etti. Kısa röportaj sonrasında sahneye çıkan Gülşen, eski ve yeni albümünden şarkılar seslendirdi. Hayranlarını coşturan ünlü popçuya, eşi Ozan Çolakoğlu da eşlik etti.   

Gülşen Anne Sütünü Artırmak İçin Ne Yaptı?

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Lâle Çiçekleri kadeh biçiminde olan, türlü renklerde süs bitkisi.
Erkek Bebek İsimleri
Abay 1. Beceri. 2. Seziş, anlayış. 3. Büyük erkek kardeş.