• gebe.com
  • /
  • Gurme Gebe Kategori Büyük Resmi

Gurme Gebe Kategori Büyük Resmi

Gurme Gebe Kategori Büyük Resmi

Kıyma Dolgulu Patates Topları

Patates püresini sulu yemeklerin, tavuk ya da et yemeklerinin yanında gördük. Ancak bu tarifimizde bu durumu biraz değiştireceğiz.

Akşam Yemeğinde Aşırıya Kaçmak İstemeyen Anne Adaylarına 11 Pratik Tarif

Sağlıklı beslenerek hastalıklardan korunabilirsiniz ancak fazla yediğinizde yalnızca fazla kilolar alırsınız. Bu nedenle size nefis tarifler hazırladık.

Zeytinli Peynirli Izgara Kabak Rulo

Zeytinli peynirli ızgara kabak ruloyu büyük bir keyifle hazırlayacak ve sevdikleriniz ile birlikte afiyet ile yiyeceksiniz.

Gebelik Döneminde Tavsiye Edilen Yiyecekler

Gebelik dönemi boyunca yiyip içtiklerinize normal zamanlarda ettiğinizden daha çok dikkat etmeniz gerekmektedir. İşte size alternatif besinler:

Masum Atıştırmalık: Şekersiz Yulaflı Kurabiye

Günün geç saatlerinde, sabah uyandığınızda birden canınız tatlı çekti ancak "masum atıştırmalık bulmak kolay değil" diyorsanız tarifi inceleyebilirsiniz.

Sağlıklı ve Besleyici Alternatif: Kavun Şerbeti

Evdeki malzemeler ile hem bir o kadar lezzetli hem de sağlıklı ve besleyici içecekler hazırlamak mümkün. Bunlardan birisi de kavun şerbeti.

Yeni Lezzetler: Diyet Çorba

Fırında pişen bir bakıma yağsız bir şekilde kendi suyuyla közlenen sebzelerle çorba haline geliyor, yağ eklenmiyor ancak tadını baharatlardan alıyor.

Kahvaltı Öğününde de Olur: Ispanaklı Yumurta

Ispanaklı börek ve ıspanak yemeği derken hafif bir öğün veya geniş bir hafta sonu kahvaltısı için ıspanaklı yumurta hazırlamamak imkansız.

Sütün Yanında Ayrı Bir Güzellik: Bademli Gevrek Kurabiye

Gebelik döneminde süt içme zamanlarınızı bademli gevrek kurabiye ile güzelleştirebilirsiniz.

Portakal Sevenler Buraya: Portakal Reçeli

Mis kokusu ile C vitaminini kahvaltıda da güzelleştirebilir, hamur işinden sütlü tatlılara kadar birçok tarifte kullanabilirsiniz.

Enginar Niyetine: Zeytinyağlı Kereviz

Canınız deli gibi enginar çekti ve mevsimi değil mi? Yaza olan özleminizi, enginara olan aşermenizi bir parça olsun dindirecek bir tarif sunacağız sizlere.

Hafif Tatlı: Kayısılı Yulaf Topları

Tüm tatlı krizlerinin, aşermelerin önüne geçen kayısılı yulaf toplarını daha önce hiç denediniz mi?