• gebe.com
  • /
  • Gurme Gebe Kategori Büyük Resmi

Gurme Gebe Kategori Büyük Resmi

Gurme Gebe Kategori Büyük Resmi

Fırında Mantar Soslu Kabak Tarifi

Akşam yemeklerinizde hem pratik hem de hafif olan mantar soslu kabak tarifini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kıyma Dolgulu Patates Topları

Patates püresini sulu yemeklerin, tavuk ya da et yemeklerinin yanında gördük. Ancak bu tarifimizde bu durumu biraz değiştireceğiz.

Akşam Yemeğinde Aşırıya Kaçmak İstemeyen Anne Adaylarına 11 Pratik Tarif

Sağlıklı beslenerek hastalıklardan korunabilirsiniz ancak fazla yediğinizde yalnızca fazla kilolar alırsınız. Bu nedenle size nefis tarifler hazırladık.

Nur Topu Gibi: Beyaz Brüksel Lahanası

Brüksel, düşük kalorili olmasının yanı sıra birçok vitamin ve minerali bünyesinde taşır,sindirimi kolaylaştırır, kansızlığa iyi gelir ve tansiyonu düzenler.

Şifa Niyetine: Brokoli Çorbası

Brokoli, et veya tavuk suyu ile birleştiğinde kendine has olan tadı baskılandığından dolayı sevmeyenler için de alternatif bir çorba çeşididir.

Göbek Adı Sağlık: Fırında Karnabahar Mücveri

Kış sebzelerinden olan karnabahar, sağlık konusunda tartışılmaz özelliğe sahip.

Enginar Niyetine: Zeytinyağlı Kereviz

Canınız deli gibi enginar çekti ve mevsimi değil mi? Yaza olan özleminizi, enginara olan aşermenizi bir parça olsun dindirecek bir tarif sunacağız sizlere.

Portakal Sevenler Buraya: Portakal Reçeli

Mis kokusu ile C vitaminini kahvaltıda da güzelleştirebilir, hamur işinden sütlü tatlılara kadar birçok tarifte kullanabilirsiniz.

Bol Vitaminiyle: Arpa Şehriye Çorbası

Dumanı üzerinde tüten ve bol vitaminle tavuk suyunun ardından arpa şehriye ilavesi ile lezzetine lezzet katacaksınız. -gebe.com

Hem de C Vitamiyle Olan Güzellik: Zeytinyağlı Pırasa

Soğan familyasına ait olan ve kış sebzeleri denildiği zaman akla gelen ilk sebzelerden olan pırasa aynı zamanda da güçlü bir antioksidan.

Pratik ve Lezzetli: Kabak Spagetti

Spagetti gibi kesilen ve az pişirerek besleyiciliğini kaybetmeyen kabaklar, kendisine en çok yakışan parmesan ve fesleğen ikilisi ile bütünleşiyor.

Mutluluğu İkiye Katlıyor: Havuçlu Brownie

Gebelik dönemi ve tatlı krizlerinin sizi vurduğu dönemlerde sizi mutlu edecek ve hatta mutluluğunuzu ikiye katlayacak bir tarif vereceğiz sizlere.