İlk Paylaşımını Yaptı!

İlk Paylaşımını Yaptı!
10 Kasım 2021

Önceki gün doğum yapan Bergüzar Korel, kendisini merak eden sevenleri için sosyal medya hesabından ilk paylaşımını yaptı.

Önceki gün doğum yapan Bergüzar Korel, kendisini merak eden sevenleri için sosyal medya hesabından ilk paylaşımını yaptı. Sağlık durumlarının iyi olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, kendisine iyi dilek mesajı gönderen herkese teşekkür etti.

Bergüzar Korel Doğumdan Sonra İlk Paylaşımını Yaptı!

Halit Ergenç ile 2009 yılında mutlu bir yuva kuran Bergüzar Korel, Ali adını verdiği ilk çocuğunu 2010 yılında kucağına almıştı. Uzun bir aradan sonra geçtiğimiz sene ikinci oğlu Han’ı dünyaya getiren oyuncu, önceki gün üçüncü kez anne olmuştu. Maslak’taki özel bir hastanede doğum yapan Korel, kızına Leyla ismini verdi. Doğumdan sonra kendisini merak edenler için Instagram hesabından bir paylaşım yapan oyuncu, sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi.

İlk Paylaşımını Yaptı!

“Biraz Yorgun, Biraz Kaygılı”

Hastanede çekilen fotoğrafını yayınlayan oyuncu, “Leyla tam da gününde geldi. Benim tezcanlılığıma inat, hem gelişi hem de zamanlamasıyla bundan sonra her şeyin çok da benim kontrolümde olamayacağını göstererek sanki…” dedi. Zorlu ve uzun bir maratondan çıkmış gibi hissettiğini belirten oyuncu “Biraz kaygılı, biraz yorgun, çokça şaşkın ve mutlu. Şükürler olsun ki Leyla ve benim sağlığım iyi. Hepinizin duaları, tebrikleri, mesajları en önemlisi de varlığınız için teşekkür ederim. Hepsi güç verdi.” şeklinde açıklama yaptı.

Diğer magazin haberlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah