Fulya Zenginer'den Müjdeli Haber

Fulya Zenginer'den Müjdeli Haber
03 Kasım 2021

Geçtiğimiz yıllarda Kuntay Tarık Evren ile nikâh masasına oturan Fulya Zenginer hamile olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz yıllarda Kuntay Tarık Evren ile nikâh masasına oturan Fulya Zenginer hamile olduğunu açıkladı! İlk kez anne olmaya hazırlanan 32 yaşındaki oyuncu, bebeğinin ultrason görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Fulya Zenginer Hamile!

Küçük Kadınlar, Doktorlar ve İki Aile gibi dizilerde rol alan Fulya Zenginer, 2019 yılında Kuntay Tarık Evren ile dünya evine girmişti. Mutlu bir evlilikleri olan çift, önceki gün sosyal medya hesaplarından bebek beklediklerini açıkladı. İlk kez anne olmaya hazırlanan 32 yaşındaki Fulya Zenginer, güzel haberi Instagram hesabından bebeğinin ultrason görüntülerini paylaşarak duyurdu. İşte ünlü oyuncunun o açıklaması: “Ailenin yeni üyesi yükleniyor. Uzun zamandır fotoğraflarımda tek başıma değildim. Bunu sizinle paylaşmak için bebeğimin biraz daha büyümesini bekliyordum. Çok heyecanlıyım, çok mutluyum, içimde kalbinin attığını öğrendiğimden beri hayat çok güzel ve beklenmedik…”

3,5 Ayı Geride Bıraktı

Hamileliğinin 3,5 ayını geride bırakan Fulya Zenginer’in önümüzdeki baharda bebeğini kucağına alması bekleniyor. Bir kız bebek beklediği iddia edilen oyuncunun şu sıralar yoğun bir şekilde bebeğine vereceği ismi araştırdığı öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.